Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok Maria Divine...

Mit gondoltok Maria Divine Mercy üzeneteiről amit Istentől kapott? Szerintetek igazak?

Figyelt kérdés

#üzenet #Maria Divine Mercy
2014. febr. 23. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%

Szia!


Az interneten azt olvastam róla, hogy az asszony magától a "Szűzanyától" (is) kapott üzenetet.


A Biblia szerint a halottak öntudatlan állapotban vannak, ezt az állapotot a Szentírás "alvásnak" nevezi (1Kir 14,31) és "semmi részök nincs semmi dologban, a mely a nap alatt történik." (Préd 9,8) - következkésképpen üzenetet sem küldhetnek. Továbbá Dániel próféta könyve arról tanít, hogy ebből az állapotból a feltámadás majd az idők végén lesz (Dán 12,13).


Ésaiás próféta pedig azt mondja, hogy akik nem a Bibliával összhangban beszélnek, azokra ne halgassunk (Ésa 8,20).


Ennek értelmében Maria Divine Mercy biztos nem Istentől kapott üzenetet.

2014. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. febr. 23. 15:39
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha nem mond ellent Isten Igéjének, akkor lehet igaz... de csak lehet.
2014. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

A Biblia azt írja, hogy a test alszik és a Biblia olyanokról is ír, akiket életükben vittek a mennybe és élve kerültek a pokolba.

Vannak angyalok is, mint hirnökök és Istennek semmi sem lehetetlen, csak az adventisták és a jehovisták akarják az ő elképzelésük alapján bekorlátozni az erejét.

Ha nem dzól a Biblia ellen, akkor lehet hogy igaza van,.de még nem találkoztam vele, majd rákeresek.

Meg kell vizsgálni a mondanivalóját a Biblia rükrében. Miről tanít Jézus? A szeretetről. Ha mást mond, akkor hamis. Ha mást tanít, ha másra helyezi a hangsúlyt, mint pl az adventisták hamis prófétája, akinek még egy próféciája sem teljesült, de gyűlöletkeltésre használta az ismetettségét (ő is, ahogy russel, a jehovisták alapító atyja, de még a mostani irányítóik is echte katolikus gyűlölő), annak egy szavát sem szabad elhinni.

2014. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Átolvastam, egyértelmű kamu.

Példa:

[link]


Nincs társmegváltó, ha tetszik, ha nem. Jézus nem üzent volna ilyet, mert ellenkezne korábbi szavaival és tudjuk, hogy Jézus állandó. De sorolhatnám...

2014. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok... Köszönöm szépen
2014. febr. 23. 18:02
 7/27 A kérdező kommentje:

Keresgéltem az üzenetek között és találtam egy érdekeset.


[link]



Ha tényleg megfog jelenni Mária ezeken a helyeken tavasszal akkor az üzenetek igazak. Szerintem ilyet nem találna ki a látnok mivel nem tudná megvalósítani.



Szerintetek?

2014. febr. 23. 18:33
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igazak. Kirázott a hideg, mikor hallottam Benedek pápa lemondásáról, ugyanis leghamarabb egy 2011 júniusi üzenetben már megírta.


És ha "halottak" nem üzenhetnének az élőknek, akkor mit mondasz az egyház által hivatalosan elismert Mária-jelenésekről?

2014. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Érdekes... Köszön a válaszod!
2014. febr. 23. 21:32
 10/27 A kérdező kommentje:
boccs kimaradt az !öm!
2014. febr. 23. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!