Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok Maria Divine...

Mit gondoltok Maria Divine Mercy üzeneteiről amit Istentől kapott? Szerintetek igazak?

Figyelt kérdés

#üzenet #Maria Divine Mercy
2014. febr. 23. 14:59
1 2 3
 21/27 mustafa33 ***** válasza:

A pápának is jó a biznis.

És egy plébánosnak miért ne lehetne több esze mint egy pápának?

Vagy ott is érvényes a régi magyar közmondás, hogy: - akinek az isten hivatalt ad annak eszet is ad hozzá ? ☺

2014. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Na... mustafa!

Már kezdtelek hiányolni :) Mostanában nem láttalak, de ah észrevettem ma már több ízben is visszatértél közént, eltévelyedettek közé :P

2014. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 mustafa33 ***** válasza:
Miért? Talán el tudsz igazodni rajtam? ☺
2014. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ezt egy szóval sem mondtam... :P
2014. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 mustafa33 ***** válasza:
61%
Akkor megnyugtattál ☺.
2014. máj. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Hoffman József ***** válasza:

Nem Istentől erednek az üzenetek. De nem azért, mert a lélek alszik, mert ez a tanítás nem biblikus. A lélek nem alszik, hanem tovább él a test halála után a feltámadásig, amikor új testet kap az Úrtól. Addig is a Mennyben van az Úrral.

Azért nem Istentől erednek az üzenetek, mert az Úr a Biblián keresztül szól ma az emberiséghez. "Szűzanya" nem létezik. Mária is egy egyszerű hívő ember volt, mint mások. Sok más dologban is ellentmondanak az üzenetek a Bibliának, és ez a legfontosabb bizonyíték. Isten, ha ad is új kijelentést, soha nem mond ellent a korábbinak.

2014. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerinted a rózsafüzér honnan ered?
2014. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!