Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy hodithat, udvarolhat egy...

Hogy hodithat, udvarolhat egy magyar nő egy albán férfinak? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Csókolom, tessék neki virágot venni, engedje előre az ajtóknál, legyen udvarias, ha le akar ülni, segítse le a kabátját és ajánlja neki az Öntől telhető legjobbat, de ne felejtse el a tiszteletteljes viselkedést, ami neki jár.

Most ez komoly, Kérdező?... Nem hiszem el, hogy egy nő ennyire megalázkodik, hogy így viselkedik?.... EGY NŐ NE AKARJON HÓDÍTANI, mert az ilyen nő nem fog kelleni az iylen patriarchális társadalomból származó férfinek. De csináld ahogy akarod és majd megtudod

2014. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Hosszú vagy rövid kapcsolatra?
2014. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de azt mondták ,meg azt olvastam hogy az ALBÁN FÉRFIAKNAÁL A NŐNEK KELL UDVAROLNIA!
2014. márc. 1. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
S ezt egy vallásos mondta?
2014. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy albán férfivel én a helyedben nagyon óvatos lennék. Arrafelé még jobban patriarchális a társadalom, mint nálunk, és nem igazán tekintik nőt teljes értékű embernek.
2014. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dr.Kába válasza:
100%
SEHOGY! És ez tök hülyeség. Nekem albán (nem koszovói) a férjem és nem én udvaroltam neki, sőt mi az interneten ismerkedtünk meg, skypon beszéltünk hónapokig,egy nagy szerelem alakult ki majd csatot-papot otthagyva idejött, összeházasodtunk és született egy csodálatosan szép kisfiunk. Az igaz, hogy az albánok -vallástól függetlenül- fanatikusak, az is igaz, hogy az én férjem nem Albániában nőtt fel, így azért az európai gondolkodásmód sokkal inkább a sajátja. DE! Az albán férfiak nagyon is férfinek érzik magukat, és épp ezért én nem gondolom, hogy udvaroltatnának maguknak. Nem magyar véletleül az illető? :D :D :D Mindenestre egy Nő NEM udvarol egy Férfinek ez alapszabály. A tanácsom: ismerkedjetek, igyekezz minél jobban megismerni a stílusát, és azt, hogy mennyire fanatikus, és ha úgy érzed menni fog, vágj bele. :) Sok boldogságot :)!
2014. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!