Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik voltak ezek az emberek?

Kik voltak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Reggel mentem a suliba a busszal és a telómat nyomkodtam,majd nemsokára leült elém két jól öltözött fiatalember,gondoltam valami üzletember biztos munkába igyekszik.Nem kellett sokáig várni megszólítottak,hogy ki vagyok,hogy hívnak stb. természetesen jól nevelten válaszoltam,majd megkérdezték sportolok-e valamit.Mondtam,hogy hátvéd vagyok egy klubbnál,majd azt mondták,hogy hagyjam abba mert Isten nagy napja közeleg és nem szabad elvesztegetni az időt.Csak néztem mi akarnak ezek?! Aztán a ránézésre teljesen hétköznapi aktatáskában ott lapult egy Biblia amiből elkezdett olvasgatni nekem verseket,meg a táskája a csávónak tele volt zsidóújsággal vagy nem tudom mivel,de nagyon vallás szaga volt.A kérdésem az,hogy kik voltak ezek és mit jelent az,hogy közeleg Isten nagy napja? Eléggé hihetetlen pedig megtörtént...

2014. márc. 5. 14:26
 1/6 Szeressük egymást ***** válasza:
Ez annyira hihetlen, hogy sajnos ezt nem hisszük el.
2014. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első:Engem már furább emberek is megtaláltak.

Kedvencem az amikor egy öreg motoros rocker talált meg idén szilveszterkor a busmegállóban és elkezdte ecsetelni hogy ő ma este úgy be fog bäszni hogy haza se fog találni.


Szóval én simán el tudom képzelni az ilyen embereket akiket a kérdező leírt.


Kérdező:Szerintem ezek vagy jehovások,vagy hit gyülisek,esetleg adventisták voltak.Bár idén hogy megváltozott az útvonalam a belvárosba,egyre többet találkozok mormonokkal,akik szintén hasonlóan jól öltözött,Biblia+aktatáska fegyverzetű alakok,és ők is rendszeresen tartanak kereszteshadjáratokat járókelőknek.

2014. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yuda ***** válasza:

Ha így néztek ki nagyjából, persze hold és bicaj nélkül, akkor azok a tipp-topp-jófésült mormonok. :D

[link]

Eléggé jellegzetesen így öltöznek és párban járnak, mint a jehova tanúi.

Ha nem mormonok, akkor pedig a második: jehova tanúi voltak.


Én biztos nem mondanám meg senkinek a nevem ismeretlenül és hogy mivel foglalkozom. Erre már gyanakodnék, de nem is hiszem, hogy sokan megtennék. Ennek semmi köze a jólneveltséghez.

Személyes információkat ismeretleneknek, homályos célból nem adunk ki. Ez egészséges önvédelem.

2014. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mi mindenről beszéltek, de azt "elfelejtették" közölni, hogy milyen felekezetnek kampányolnak. Mivel az ilyen embereknek pont az a célja, hogy végül csatlakozz az ő egyházukhoz.
2014. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rád mozdultak, mert homokos kisugárzásod van. Vagy jehova tanui voltak
2014. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Az biztos, hogy nem Jehova Tanúi voltak, mert Ők nem így prédikálnak.

Más részt nem támadnak le senkit, hogy ezt vagy azt abba kell hagyniuk, ugyan is ezt az egyénnek a tanulmányozás alatt kell magától megtanulnia, hogy a biblia tiltja vagy nem javasolja.


S a Tanúk azok akiknek azt tanítják, hogy előre mutatkozzanak be, leginkább a házról házra végzett szolgálat során, Ez így illő.

Magam is rendszeresen bemutatkozom, annak ellenére, hogy a házigazda nem mondja meg a nevét. sőt szoktam mondani hogy itt lakom a környéken Xy utcában.

Persze vannak akik már jól ismernek és nem is kell bemutatkoznom,

Nem tartok semmitől, mert nem bántok senkit, így nem titkolom el a nevemet sem. Ezért ha nem mutatkozik be a házigazda nem veszem rossz néven, nincs is mit csodálkozni ebben a gonosz világban. s nem kötelezek senkit, hogy bemutatkozzon, nem is tanulunk ilyet, az iskolán.

Nem vallató rendőrök vagyunk.


Katy Weaver

2014. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!