Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért képtelenek ebben a...

Miért képtelenek ebben a kategóriában az emberek a kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy sokaknak más a véleményük, mint a kérdezőnek, de minek kell itt játszani a nagyokost? Minek kell vadidegen emberek meggyőződését kritizálni, felülbírálni?

#kioktató emberek #nagyon okos emberek
2014. márc. 9. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert.
2014. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem már magát a kérdést sem?

Ha valakinek "meggyőződése" van, az miért kérdez?

2014. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

1.Normális esetben az az ember kérdez, aki tájékozódni akar. Aki bármilyen más célból kérdez, az provokál. Ha provokál, akkor ne csodálkozzon, ha kioktatják!


2.Olyan is lehet, hogy valaki éppen vékony jégre igyekszik rálépni. Ha nem figyelmeztetem és beszakad alatta, akkor ki a felelős, ha én nem figyelmeztettem? Ha azonban figyelmeztettem, mégis rálép, lelke rajta!


Tulajdonképpen mi a probléma? Akinek nem inge, az miért veszi magára? Akinek nem tetszik, szabad emberként nyugodtan átugorhatja a nem kívánatos sorokat, ki kényszeríthetné az önsanyargatásra?

2014. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szeressük egymást ***** válasza:
78%
Mert ebben a kategóriában a Gyakorin vívják némelyek a hit nemes harcát, némelyek pedig az eretnekségük vagy a hitetlenségük haszontalan harcát. :-)
2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A.) valószínűleg nem emberek válaszolnak

B.) nem ebbe a kategóriába válaszolnak

C.) (véleményük szerint) nem egy kérdésre válaszolnak

D.) te nem érted meg a válaszukat

E.) egyéb


"Minek kell vadidegen emberek meggyőződését kritizálni, felülbírálni?"

Ez az oldal nem családi/baráti chat vagy társkereső. Nem a reklám helye és nem az önigazolás megszerzésének nyújtása az elsődleges célja. (hanem vitatkozni, kérdezni, válaszolni, tanulni kell stb..)


Egyetértek veled, hogy illik tiszteletben tartani a másik embert, de a véleményét mindenkinek joga van elmondani normálisan. Ha sértő vagy teljesen nem a témához illik, akkor ki lehet moderáltatni.


Írnál néhány élő példát a kedvemért?

2014. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A többi kategóriát annyira nem ismerem, de ez itt inkább fórumnak tekinthető. Szinte senki se tartja be itt a GYK alábbi szabályzatát:


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Egyébként a nyilacskákat te is nyomogathatod, hogy melyik válasz tetszik, melyik nem...


Üdv.

2014. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!