Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Álmomban eljött értem a...

Álmomban eljött értem a Sátán. Lehet ez azért, mert megkérdőjeleztem a létezését?

Figyelt kérdés
Istenfélő ember vagyok,folyamatos "kapcsolatban" állok Istennel,ami azt jelenti,hogy sokat "beszélgetek" vele a nap folyamán.Tudom,hogy vele együtt a Sátán is létezik,csak valami miatt ezt nem vagyok képes elhinni,nem fogja fel az agyam.Pár napja egy pár barátomnak elmondtam.Múlt éjjel egy hosszú,folytatásos álmom volt,amiben eljött értem.Ellenkeztem minden erőmmel,fel akartam ébredni(mert általában tudom,ha álmodok) és sikerült is.Fél órát ébren voltam,nagyon féltem,mert annyira valóságos volt és mikor vissza aludtam,az egész folytatódott.Nagyon szörnyű volt.Lehetséges,hogy így akarta tudtomra adni,hogy létezik?
2014. márc. 10. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Azért jöhetett el érted mert nem kérdőjelezted meg a létezését. Viccet félre téve, nem létező dolgok nem jöttek érted. A képzelet, az álmok bármit szülhetnek. Tehát ilyen álom után továbbra is abban az ágyban fogsz ébredni amiben elaludtál, nem fog elvinni egyik mesebeli lény sem.
2014. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az a gázos volt!
2014. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy a Sátán volt mikor még nem tudja az ember, hogy nézhet ki?

A biblia azt írja ember gyűlölő.

2014. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mért néztek egy komoly témakört,ha értelmes válasz helyett tréfálkodtok?Nem kell elolvasni és pláné nem kell válaszolni!!!
2014. márc. 10. 10:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem lehetséges. Sátánnak éppen az a módszere, hogy letagadja magát, nem örül neki, ha tudnak a létezéséről, mert az csak akadályozza a romboló munkájában. Sátán létezését pedig Jézus Krisztus bizonyítja, amikor elmondott róla egy rövid, visszaktekintő próféciát (Ján 8,44).

2014. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nem azért voltam ott, csak a lelked vételi áráról próbáltam érdeklődni. Este újra jövök, akkor próbálj meg nem elmenekülni, úgy nyugodtan megbeszélhetjük az üzletet.


Üdv,

Luci Ferenc

Vezérigazgató,

Pokol

2014. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tamás321 ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik elől már lehetetlenség eltitkolnia Sátánnak az ő létezését. Vannak, akik észreveszik a ténykedéseit és rájönnek, hogy ki áll azok mögött. Mikor engem néha meglátogat álmomban, én már csak úgy azonosítom be, hogy ez a lelki főnökük azoknak az embereknek, akik a földön mások kínjait és ítéletét kívánják. De mindaddig nem ad át neki Isten, míg el nem jön az én órám, és akkor el fogja venni az életemet, mert mindenkinek ő veszi el. A felismerés elkerülhetetlenül jön azoknak, akik az igazsággal foglalkoznak, hiszen Sátán törekvéseivel és kívánságával fognak szembe kerülni előbb vagy útóbb. Ha valaki nem kerül szembe vele, azt jelenti, nem ismeri eléggé az igazságot.
2014. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért álmodsz ilyeneket, mert annyira félsz a Sátántól. Ne törődj vele, ne félj tőle, hidd el, hogy Isten erősebb nála, nem fog tudni ártani neked.
2014. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tamás321 ***** válasza:
Egyébként kár lenne Sátánra koncentrálni, csak azért, mert félelmeket kelt. Isten az, aki elveszi a félelmeket és félreállítja Sátánt.
2014. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 dragonkalo ***** válasza:

Sok tudatlan...:D

Egyébként mélyen tisztelt "Luci Ferenc" ezzel nem viccelődnék ;)

2014. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!