Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Ferenc pápa neve (Bergoglio) kiadja a 666-ot?

Figyelt kérdés

Csak olyan válaszokat kérnék akik hisznek Isten és a pápa létezésében :) A pápa létezésében remélem sokan hisztek :) Szóval most nem arra lennék kíváncsi hogy kinek mi a véleménye Ferenc pápáról, hanem csak arra hogy mi a véleményetek arról hogy a neve kiadja a 666-ot? Ez véletlen, jel vagy valamiképpen a gonosz lélek trükkje vagy manipulációja, stb...


Lenyomom az ALT billentyűt és lenyomva tartom miközben a numerikus (jobb oldali) számbillentyűkkel beütöm a számot: pl. 66 Ekkor a képernyőn megjelenik

a beütött ASCII kódnak megfelelő karakter.


Alt 66

Alt 69

Alt 82

Alt 71

Alt 79

Alt 71

Alt 76

Alt 73

Alt 79


2014. márc. 11. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
És ha kiadja? Annak semmi jelentősége. Hiszek Istenben, a pápa pedig az Ő helytartója. Ennyi.
2014. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Úgy hívják, hogy véletlen.
2014. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ad ki semmit
2014. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
De a "666" fordításról kiderült már, hogy téves, nem? Innentől kezdve nincs jelentősége.
2014. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kefa 2000 ***** válasza:

666. sor szám Hatszázhatvanhatodik.A történelem során ennyiszer testesül meg az gonosz/birtokol testet/ pl.Néró,Hitler,Sztálin stb, A 666. megtestesülése lesz az antikrisztús.Ez is egy gondolat talán igaz talán nem.

Ki hogy akarja érteni!!!

2014. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teológiai szempontból a legkevesebb jelentősége van annak, hogy a 666 kire jön ki, mivel a fenevad azonosítása nem azon múlik. Az a fenevad, amit János látott feljönni a tengerből, Dániel könyve 7. fejezete óta közismert. A 666 csak egy pont az i-re. Amikor én evvel a témával foglalkozom, a legkevésbé sem jut eszembe, hogy a 666-ra hivatkozzam, mivel a Biblia arról a valláspolitikai hatalomról vagy 30 dolgot elmondd egyéb különböző helyein.
2014. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hú, ez szopás!
2014. márc. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Béla7 ***** válasza:

Ilyen alapon... :)

Alt 66 (B)

Alt 101 (e)

Alt 114 (r)

Alt 103 (g)

Alt 111 (o)

Alt 103 (g)

Alt 108 (l)

Alt 105 (i)

Alt 111 (o)

Máris 922... ennyiii :P

2014. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Itt van egy jó cikk arról hogy 666 vagy 616 e a jó szám:


[link]


Hoz fel érveket amellett is hogy a 616 a helyes és amellett is hogy a 666. Egyébként érdekes hogy egy császárt itt azonosítanak is a számmal. De ez szerintem nem jelenti azt hogy a történelemben egy másik személyt ne azonosíthatna ugyanaz a szám. A Bibliában sok rész van amelynek többféle helyes értelmezése is lehet.


"Nekem nem ad ki semmit"

Próbáld meg még egyszer :) A bal oldali ALT gombot használd.


"Úgy hívják, hogy véletlen."


És mekkora rá az esély? Nem tudom kiszámolni de 1 ezrelék alattira tippelném. Én egyébként se hiszek a véletlenben.


"A 666 csak egy pont az i-re. Amikor én evvel a témával foglalkozom, a legkevésbé sem jut eszembe, hogy a 666-ra hivatkozzam, mivel a Biblia arról a valláspolitikai hatalomról vagy 30 dolgot elmondd egyéb különböző helyein."


És mi van akkor ha az a 30 dolog egyenlőre még nem teljesült, csak később fog bekövetkezni? Lehet hogy pont azért van szükség erre a figyelmeztetésre (vagyis a nevével való számításra) mert egyébként mindent jól csinál most még.


Én egyébként nem tudok ezzel mit kezdeni mert egyébként szimpatikus Ferenc pápa. (katolikus vagyok)

Ha mégis kritizálni szeretném akkor valószínűleg azt mondanám hogy nem emeli fel eléggé a hangját az abortusz ellen és azt hogy a húsvéti szertartáson egy fiatal lánynak csókolta meg a lábát (ezt nem értem hogy hogy gondolta).

2014. márc. 14. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!