Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miről lehet felismerni egy...

Miről lehet felismerni egy olyan embert, aki tudatosan eladta magát a Sátánnak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Két púp van a fején, ahol elkezdtek nőni a szarvacskái. Valamint PATÁS!
2009. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
68%
Szerintem sötét ruhákban jár,nem foglalkozik senkivel,nincs tekintettel mások érzelmeire.
2009. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nézd meg a csulóját,hátha vérszerződést is kötött vele!

De ne higgy ilyen marhaságban,ez csak babona.

2009. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
A Bibliát szó szerint veszi. Tehát nem Istenben hisz, hanem egy könyvben, amit akát a Sátán is manipulálhatott a kanonizálások során.
2009. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem képes semmi jót tenni,a bosszúállás hajtja,és nem tud megmaradni a bőrében,hogy ne ártson másnak akárhogy,nem tűri a békét,hülyeségnek tartja a segítségnyújtást,ha abból neki semmi jó nem származik,nem törődik a másik emberrel,csak a pénz és az önzőség motíválja,átkozódik és a többi..
2009. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az hogy valaki sötét ruhában jár NEM befolyásolja az ilyesmit!!!Én is szeretem a feketét,mégsem vagyok gonosz!!!És aki világosba jár mind szent ember?
2009. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
azt ordibálja hogy EKSZÖSZÁJZ BÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚK
2009. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A démonoktól lehet megkérdezni, hogy egy adott ember kötött-e a sátánnal alkut. A démonok ugyanis a közvetítők, tehát ők tudnak róla. Persze nem biztos, hogy el is akarják mondani, valahogy ki kell belőlük szedni. Szentelt víz, só, csapda ezek együtt talán elegek, ha nem olyan fontos személyről van szó. Azt sajnos nem tudom, hogyan kell démont idézni, remélem azért segítettem.
2009. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Büszkeség, dölyf, önteltség, düh, durvaság és tudatlanság. A démonikus emberek a vallásos és a lelki tudományban jártas ember szerepében tetszelegnek, noha nem követik a szabályozó elveket. Mindig dölyfösek, és rendkívül büszkék iskolázottságukra vagy vagyonukra. Arra vágynak, hogy mások imádják őket, s megkövetelik a tiszteletet, noha egyáltalán nem méltóak rá. Ha nézeteltérésük támad valakivel, dühbe gurulnak, és durván beszélnek, minden kedvesség nélkül. Nem tudják, hogy mit kell és mit nem szabad tenniük. Mindent önkényesen, a maguk akarata szerint tesznek, s nem ismernek el semmilyen felsőbb tekintélyt. Az emberek minden civilizált társadalomban valamilyen szentírás szabályai és előírásai szerint élnek, és ezeket ősidők óta követik. Démonnak azt nevezik, aki nem tartja be az írások parancsait. A démonok nem szeretik és nem is követik e külső és belső tisztaságra vonatkozó szabályokat.

Az Istenről mit sem tudó materialisták úgy vélik, hogy fejlődnek, holott ostobák, s teljesen elvesztették a józan eszüket. Arra törekszenek, hogy a lehető legnagyobb élvezethez jussanak ebben a világban, s ezért mindig újabb és újabb módszereket találnak ki az érzékkielégítésre. Ezekre a materialista találmányokra úgy tekintenek, mint az emberi civilizáció fejlődésének vívmányaira, holott valójában csak azt eredményezik, hogy az emberek egyre erőszakosabbak, egyre kegyetlenebbek lesznek az állatokhoz és egymáshoz is. Nem tudják, hogyan kell viselkedni embertársaikkal. A démonikus emberek egyik fő jellemzője, hogy lemészárolják az állatokat. A világ ellenségei ők, mert végül fel fognak találni valamit, ami mindenkit elpusztít. Az efféle találmányok csupán a világ rombadöntését szolgálják. Megjelenésük az emberi társadalomban az istentelenségnek köszönhető, s nem hoznak békét és boldogságot a világra.

2009. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

21:58

lemészárolják az állatokat?Tehát a hentesejk is sátán fiai?

2009. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!