Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudatosan vétkeztem az Úr...

Tudatosan vétkeztem az Úr ellen. Tudtam hogy amit teszek bűn és hogy rossz dolog. Bánom már nagyon, van esélyem megbocsátásra? ( (Paráznaságról lenne szó) )

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek
2011. júl. 3. 16:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Pontosan mit követtél el, mert egyáltalán nem mindegy!
2011. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%

A rejszolás nem paráznaság!

:D

2011. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát, próbáltam leszokni a maszturbációról és a szexfilmekről, de tudtam hogy ez rossz és vétkeztem mert olyan erős a kísértés
2011. júl. 3. 17:01
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Hasonló kérdésre már javasoltam:

Vagy váltsál olyan vallásra, amelyik szerint nem bűn dugni, vagy ne dugj, de legyél álszent.

2011. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%
Honnan fogod tudni, hogy megbocsát? Megmondja neked?
2011. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egy háborús film éppen olyan rossz, mint a szexfilm, mégis ezerrel nyomják.
2011. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Az előző kérdésedben már leírtam az alapigazságot. De neked ez gondolom nem vigasz. Bánd meg bűneidet és akkor Isten megbocsát neked, ezen ne emészd magad. Ez természetes dolog, ilyenre lettünk kódolva.
2011. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen IGEN.

Böjtölni szoktál ? Ima és böjt a megküzdéshez elengedhetetlen. Menj el gyónni IS !

2011. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok!
2011. júl. 3. 17:31
 10/27 anonim ***** válasza:

Igen megbocsájt természetesen! Némely válaszokkal gondolom nem lehettél eléggé megelégedve de itt egy videó is hogy tudd, Isten szeret téged akármit is csináltál, és hogy szeretne (még ráadásul Ő szeretne) megbocsájtást adni neked! :)

http://www.youtube.com/watch?v=75dAUbjfvxI&feature=player_em..

2011. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!