Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan álljak bosszút Istenen,...

Hogyan álljak bosszút Istenen, mert mindent elvett tőlem?

Figyelt kérdés
Elvette a legjobb barátaimat, a tehetségemet, az egész eddigi életem. És előtte nem kérdezett meg, hogy én mit akarok. Isten csak egy éretlen, szaros kölyök hatalmas és veszélyes hatalommal, itt az ideje, hogy valaki belenyomja az orrát a saját ürülékébe.
2014. márc. 20. 07:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Unatkozol?
2014. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:

Biztos nem te rontottad el.. az életünket magunk alakítjuk.

Vagy ezt csak ugy unalombol ìrtad ?

2014. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor folyton szidom őt meg káromkodok. Ha nem létezik - ami valószínű - akkor úgyis tökmindegy, ha meg igen, akkor meg ez a legtöbb, amit tehetsz.


Mondjuk szerintem ezt a kérdést hamarosan úgyis törölni fogják :D

2014. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Légy ateista :)
2014. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Sehogy. Pont erre számít ő is. Ints be neki.
2014. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 sandor76 ***** válasza:
74%

Valamit csak nem jol csinalsz.

Istent mar megkerdezted errol?

Vagy csupan szamon kered az eleted miatt,amit magad alakitassz.

Ki mit vet azt fogja aratni is!Tudod mit jelent?

2014. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Élj olyan életet, hogy a menyországba juss. Képzeld csak, az idök végezetéig kénytelen lesz nézni a képedet!?!
2014. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mulder614 ***** válasza:

Ha szerinted ez Isten műve akkor nem értesz még sok-sok mindent!


Jakab levele

"„Isten tesz próbára.” Rossz dolgokkal ugyanis nem lehet próbára tenni Istent, és ő maga sem tesz ilyesmikkel próbára senkit"

2014. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Szia


Őszintén sajnálom, hogy így gondolod.

S szerintem, most csak a harag beszél belőled, mert valami nem sikerült, vagy történt egy baleset, amihez abszolút köze sincs.

Miért gondolom ezt. Az a könyv amiben írva van róla ezt mondja:

(Jakab 1:13) 13 Senki ne mondja, amikor próba alatt áll: „Isten tesz próbára.” Rossz dolgokkal ugyanis nem lehet próbára tenni Istent, és ő maga sem tesz ilyesmikkel próbára senkit.

S ha lehetne, akkor Őt is meg kéne hallgatnod, hogy mit szól a vádjaidra.

Ám ha megengeded két dolgot szeretnék a Teremtő mentségére felhozni, bár "bosszút" állni nem tudsz ellene.

S nem azért próbálok mentséget írni, mint ha nem tudná magát megvédeni.


"elvette a legjobb barátaidat"

Ez mit jelent?

Ő neki nincs "szüksége" a barátaidra,nem szűkölködik semmiben, Angyalok milliárdjai társaságában él a birodalmában. tehát nem vette el őket tőled. Ő az élők Istene és nem a holtaké. s a tehetségedet sem vette el, valószínű hogy történt valami baleset ami miatt ezt már nem gyakorolhatod, De köze sincs ehhez.

egyébként javaslom ha van Bibliád olvasd el a Jób könyve 1,2 fejezetét, bár az egészet javaslom, elolvasásra.

az eddigi életedet sem vette el, mert még mindig élsz, és a jövőben még alakíthatod az életedet, a jelenlegi képességeid szerint.


Ha valaki a hatalmát gyakorolja gonoszkodás végett az nem a Teremtő, mert akkor már elpusztíthatott volna mindenkit.

S ha nem is hiszed, van valaki aki ennek örül, ugyan is ezeket az aljasságokat Ő követi el, de a kilétét, nem sokan hiszik el, vagy nem tudják, és ezért a Teremtőt szidják emiatt. Ő pedig tovább gonoszkodik, De már nem sokáig.


Kérlek, próbálj meg nyugodt maradni, ami ilyen helyzetben tudom nem egyszerű, magam is voltam rossz helyzetben.

a harag pedig rossz tanács adó, ezért előbb gondolkodj, mielőtt cselekszel, vagy teszel bármit is.


a tudatlanság sok mindenre készteti az embert, ezért meg kellene Őt ismerned, hogy rá gyere, tévedtél ezt illetően.


S ha tudok segítek,

Katy Weaver

2014. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

„Abban nem hiszek, hogy bárki életére receptet lehetne adni. Abban hiszek, hogy ha az ember képes arra, hogy elmélyedjen egy kicsit önmagában, akár csak tíz percig vagy negyed óráig, amikor nem engedi magára hatni a külvilágot, akkor rájön arra, hogy mi az üzenet, ami belülről szól. Hogy miért boldogtalan, mitől boldog, mit tehetne.”

(Jókai Anna)


„Mikor egy ajtó

bezárul - Isten kinyit

egy sokkal szebbet.”

(Pálos Rozita)

2014. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!