Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van aki Isten miatt maradt...

Van aki Isten miatt maradt együtt a házastársával? Írna róla?

Figyelt kérdés
Én ilyen helyzetben vagyok,rengeteget imádkoztam,és Isten egyértelműen megmutatta,hogy ne váljak el.Így fogok tenni,de elég nehéz néha,néha meg úgy érzem tényleg ez a helyes döntés.
2014. márc. 30. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen vallású vagy?
2014. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyám vallásos, Ő is emiatt nem vál el. Apám konzervatív, a válás náluk nem is létezik. Összehoztak 5 gyereket a házasságuk elejên, majd utána úgy éltek (és élnek a mai napig), mint a lakótársak. Semmilyen fizikai érintkezés nincs köztük évek óta. Teljesen más személyiségek, házasságot is egy ilyen "Isteni" hang tanácsára kötöttek (régen apám is vallásos volt). Ezek után gondolhatod a gyerekkorom a testvéreimmel. Ha tényleg ekkora a probléma a házasságotokkal, és még van egy kis rációd a vallás mellett, akkor szerintem válj el. Főleg, ha gyerekek vannak. Mi nagyon megsínylettük, hogy egy ilyen rossz kapcsolat gyermekeiként kellett felnőnünk, te ne tedd ezt a gyermekeiddel, ha tényleg baj van, kérlek! Magadat úgy kínzod, ahogy akarod, de másra ne vetítsd ki.
2014. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a vallás elméletben... (saját véleményem) A feleségemet mégis 40 éve szeretem, és 2 felnőtt fiunk van...62/F
2014. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

A házas pároknak az első szeretettel kell szeretniük egymást mer akkor nem tud a Sátán rombolni.

A férfinak szeretni kell a feleségét mint önmagát, az asszonynak meg engedelmesnek kell lennie a férjéhez. A nők sokszor nehezen tudnak megbocsátani harag és keserűség lesz a szívükbe.

Nehéz helyzet mer ha azt mondod neki hogy szereted de a szívedbe meg így érzel akkor az hazugság.

A hazugság meg bűn és elválaszt Istentől.

2014. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért maradnék olyasmi miatt az asszonnyal ami nem is létezik?:)
2014. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!