Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm tanfolyamra jár és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tanfolyamra jár és ott megismert egy férfit aki tanítja őket, és mit ad isten belezúgot vagy is szerelmes, ezt onan tudom hogy több mint hatéve vagyunk együtt és ismerem jobban mint a tenyerem. Talán ennyi év után hülyének lehet nézni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A problémát azt hiszem, értem, a kérdést ellenben nem igazán :S.
2012. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Talán... most szerinted mit tegyen? Lehet, hogy csak egy fellángolás, és emiatt nem akar dobni téged, mivel a tanítóval még semmi kapcsolata nincs, azon kívül, hogy "belezúgott". Lehet, hogy flörtölget vele, mert ennyi idő után jól esnek neki egy másik férfi bókjai, de azon kívül semmi több. Miért nem kérdezel rá? Hogy ki kell neki, a tanító vagy te? Akkor van már nagy baj, ha a csaj felszarvaz, mert onnantól fel is út-le is út!
2012. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

Én a flörtölgetésért is kidobnám. Vagy elég vagy neki, vagy keressen mást. Kérdezz rá, kutakodj utána, mit tudom én, lényeg, hogy önts tiszta vizet a pohárba.

25f

2012. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na és mi a baj? Talán találkozgatnak? Lefekszenek? Vagy mi?
2012. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem dugta meg, még lehet baj.

Ha egyszer van barátja a csajnak, ne flörtölgessen. És persze ez a férfiakra is vonatkozik ugyanúgy.

Bár tudom, sokan azzal etetik a népet, hogy kell a flörtölés, hogy tudd, másnak is tetszel meg magabiztosságot ad meg hasonló hülyeségek. Ilyet csak az mond, aki nem bír magával.

2012. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló: Ha kutakodsz utána, az már rég nem jó...

Meg lehet erről kérdezni a lányt. Ha kérdezőnk ismeri bnőjét, mint a tenyerét(ahogy azt leírta), akkor fel fog neki tűnni ha hazudik... Nincs szükség itt kutakodásra.

2014. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!