Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik volt ez a keresztény 4...

Melyik volt ez a keresztény 4 perces videó?

Figyelt kérdés
Egy videót keresek, amit egyszer már láttam, de nem tudom a címét. 4 perces volt, angolul magyar felirattal. Egy férfi volt a narrátor Jézus szerepében. Több kép is felvillant, miközben a férfi beszélt. Eleinte arról beszélt, hogy Isten megteremtett minket, egyedivé és különlegessé tett, később arról, hogy mi bűnösök vagyunk és lassan emiatt meghalunk. És mivel valakinek meg kellett halnia, inkább ő halt meg helyettünk. A képek között például volt egy pohár víz, amibe a bűnnél fekete festék cseppent. Volt valami kábeles is, ami a kapcsolatokat jelképezte. Volt egy merülő telefon jelzője, ahogy folyamatosan merül és hasonlók, a végén pedig minden rossz visszafele pörgetve eltűnt, továbbá azt is megjegyeztem, hogy legutóljára valami olyasmit mondott, hogy will you follow me (a feliratnál azt írta, hogy követsz engem?) Négy perces rövid videó volt, talán valami olyasmit is hallottam róla, hogy fiatalok készítették. Nem tudjátok melyik ez?
2014. ápr. 16. 14:44
 1/2 Béla7 ***** válasza:
2014. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. ápr. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!