Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a kevélységemtől?

Figyelt kérdés
Sajnos önimádó vagyok, de meg akarok szabadulni ettől, mert tudom, hogy nem helyes az, ahogy viselkedem. A külvilág számára nem mutatom meg a nárcisztikus énem, de itthon gyakran megesik, hogy órákig pózolok a tükörben,sminkelgetek, frizurákat próbálgatok, és ilyenkor mindig elönt a beképzeltség. Tánc közben is úgy érzem, túl hivalkodóan viselkedem, mert ilyenkor mindig szexisnek érzem magam. Le akarok nyugodni, és meg akarok szabadulni ezektől a sátáni szokásoktól.
2014. ápr. 22. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

" Sajnos önimádó vagyok, de meg akarok szabadulni ettől, mert tudom, hogy nem helyes az, ahogy viselkedem. A külvilág számára nem mutatom meg a nárcisztikus énem, de itthon gyakran megesik, hogy órákig pózolok a tükörben,sminkelgetek, frizurákat próbálgatok, és ilyenkor mindig elönt a beképzeltség. Tánc közben is úgy érzem, túl hivalkodóan viselkedem, mert ilyenkor mindig szexisnek érzem magam. Le akarok nyugodni, és meg akarok szabadulni ezektől a sátáni szokásoktól. "

Bocs, de az egészet ide kellett másolnom, annyira röhejes vagy. Ne nagyobbítsd magad, semmi sátáni nincs benned! Csak egy kis h.lye p.csa vagy, akinek nincs rendben az értékrendje. Figyelj, lassan mondom, hogy megértsd:

Egy középszerű átlagember vagy, 12 egy tucat!!! Ezt pedig még tetézed is azzal, hogy hinni akarod a vallásos ostobaságokat. Hidd el, az ilyen sötétek alkotják a vallások " gerincét ", az ilyenekből építenek templomot, meg királyság termeket. Csak így tovább, irány az alagút!!!

2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A kevélységről:

[link]


Személyes bizonyságtétel: volt egy időszakom, amikor elkezdtem drága ruhákba járni, megnövesztettem a hajam és szépen minden nap beszárítottam, már már úgy néztem ki, mint egy báró... jól néztem ki, viszont egy idő után kezdtem ennek a súlyát érezni és azt, hogy ez nem helyes. Isten kezdte el bennem ezt munkálni. Aztán végül hoztam egy határozott döntést, levágattam a hajam gondolkozás nélkül és elkezdtem kevesebbet adni magamra, azóta újra boldog vagyok.


A kevélység egy veszélyes méreg, ennél a dolognál nem szabad gondolkozni főleg, ha Isten indít téged változásra. Persze meg lehet vetni az engedelmeskedést, hiszen szabad akaratunk van, de nem szerencsés dolog és a boldogság is elvész.


Bízd rá magad Istenre és a kételkedős, okoskodós gondolatok helyett, legyen ez a válaszod Istennek: "Igen is, Uram!"


Ha így cselekszel, boldog leszel :)


És az emberek sem fognak egy beképzelt majomnak gondolni...

2014. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha a külsőddel foglalkozol és nem depresszíven marcangolod magad, attól még nem leszel sem egészségtelen, sem pedig bűnös ember.

Akkor leszel bűnös, amikor másokat lenézel és bántani fogsz.

Ha szép nő vagy és szexy értelemszerűen annak fogod magad érezni, amíg nem megy el az eszed és nem zuhanyzol többet egy kolostorban ill. vagdosod az arcod meg hasonlók.

2014. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez a hobbid, ha érdekel téged amit csinálsz, miért baj?

Miért baj, ha jól érzed magad vagy próbálgatod megnézni magad más-más formában?

Ez csak azok szerint bűn, akik szerint csinálhatnál helyette értelmesebb dolgot pl. becsöngetni másokhoz, hogy szolgálják Istent... jobbik esetben azt mondják, hogy önkénteskedj 90% -ban úgy, hogy ők meg mást csinálnak. Pl. olvassák a WC-ben az újságot.

2014. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a dalszöveg:


"Luck is lost in my life the only will to live has died I failed nothing more matters to me all hope is finally gone I failed...I failed so hard Now I cross the gates of the graveyard directed by the grey funeral fog I follow the mournful congregation the rain begins the rain out of my eyes Drowned in a million of tears a hole with a casket in it slowly filled with this miry soil Tortured by the loss all these memories my head explodes all I gave I gave for you all I've done I've done for you all I said I said for you you are the one I will miss forever nothing hold's me alive now, not anymore"

2014. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdezö,


Ha szép akarsz lenni, gondolom fiatal lány vagy ugye?


Mond mi rosz van abban, ha szép akarsz lenni? A baj az volna, ha nem érdekelne a külsöd, az már valami depressziós betegség jele lenne.


Tancolni otthon a tükör elött? Miért ne? A Bibliai idökben is táncoltak az emberek. Az öröm egyik forrása lehet, akit érdekel. Személy szerint én inkább hegyi túrákon verem ki az energiámat a férjemmel együtt, akit szintén érdekel a túra :D


Szép, csinos illö frizura, miért ne? :) Szép ruha, hisz az olyan csodálatos mikor egy nö jól viselkedik és szép


De természetesen van egy határ, amit nem kell átlépni, szóval a lány ne válljon papagállyá, vagy ne éreztesse, hogy esetleg, hogy közönséges utacalány.... ugye tudjuk, hol a határ


Az élet szép. Ha nem rontjuk el a rosz viselkedéssel, buta elhatározásokkal. Istenünk esztétikai képességet adott nekünk. Hisz tudjuk a lakást is otthonossá tenni, ez nöknek adott ajándék az Istentöl.


A Biblia tudod hangsúlyt tesz a jó viselkedésre. A buta rosz nöröl azt írja, hogy olyan mint a "disznó orrában a karika"..... de ha igyekszel Istennek tetszö tulajdonságokat kifejleszteni, nem tiltja, hogy szép legyél.


Ha van kedvesed, férjed akit szeretsz, természetes, hogy akarsz neki is tetszeni, ez olyan természetes, és NEM Bibliaellenes


Katy

2014. ápr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szeressük egymást ***** válasza:

Mit jelent az, hogy tánc közben szexisnek érzed magad?

Most segíteni próbálok csak. Ugye nem partykon/bulikban táncolsz? :-)

A kortársainktól elkülönült életet kell élnünk itt a Földön.

Ne akarj olyan lenni mint a világ. Izraelnek is az volt a problémája, hogy Isten elhívta őket, kiszabadította őket Egyiptomból, mégis mindig olyanok akartak lenni, mint a körülöttük levők. Annak örülj, ha valláskárosultnak neveznek amiatt, hogy már nem jársz este bulikba, nem iszol alkoholt, nem káromkodsz, nem öltözködsz kihívóan. Ne a külsőddel akarj emberektől tiszteletet, elismerést kivívni, hanem Istennek akarj tetszeni jócselekedetekkel, és azzal hogy a paráznák megbélyegeznek Téged amiért Istennel jársz.

Az bizonyítja hogy Istennel jársz, ha másként élsz mint a világ. Nem kell törvénykezni, vagy ítélkezni, hanem szeretni kell az embereket, de másként kell élni. Istent képviselve. Noét az tette igazzá, hogy az Isten szavának hitt és Istennel járt. (I. Mózes 6:9)

Nekem szimpatikusabbak a konzervatív öltözködésű, kinézetű nők, a kihívó öltözet, haj, festék, inkább taszít.

2014. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!