Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a démonoktól akik zaklatnak?

Figyelt kérdés
4 évesen fogadtam be Jézust a szívembe 21 évesen megkeresztelkedtem de 4 éves korom óta zaklatnak megjelentek,hol lekötöznek ,hogy moccani sem bírok még a számat se tudom ki nyítni csak nehézségek árán tudom ki mondani ,hogy Jézus de akkor meg is szűnik.De míg odájig el jutok az borzalmas.Elég gyakran történik ilyen részletezni nem szertném ílyesztő nagyon.De mostanában a fejemben vannak csúnya káromló gondolatokat hallok a fejemben lehet ,hogy hülyén hanzik de nem bírom tovább megtagadtam Jézus nevében mindent ami ezt kíválthata volna ige segítségével is próbáltam megtörni 3 napig böjtöltem de nem ment ki.Ja ezek a gondolatok hangok csak akkor jönnek ha Istennel foglalkozom amúgy nem hallom csak ha imádkozom vagy ha olvasom a Bibliát vagy csak Istenre gondolk amugy nem.Eddig ezek a dolgok nem befolyásolták a Keresztény életem mert ige segítségével legyőztem őket.De ez a hang iszonyúan idegesít.
2012. aug. 3. 00:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
hogy ez mekkora kamu -.-""" sok horrort néztél nem?? vagy orvosi eset..
2012. aug. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Sürgősen beszélj a gyülekezeted pásztorával / presbitereivel / gyakorlott, tapasztalt lelkigondozóval. Már sokkal hamarabb kellett volna; sőt, gyerekkorodban is jelezhetted volna a szüleidnek.

Nincs más megoldás, láthatod, hogy egyedül nem boldogulsz.

2012. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Lekötöztek a démonok, én ezt nem bírom. :"D

"4 évesen fogadtam be Jézust a szívembe" Te valami vallási hitgyülekezetben élő szülőktől származol, hogy 4 évesen már ez foglalkoztatott?

Ne haragudj, de ilyen jó vicceket ritkán olvasok. :D

2012. aug. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem skizofrén vagy.
2012. aug. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
imádkozz
2012. aug. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Pietrosol ***** válasza:
52%

Szia!


Soha többet ne menj abba a gyülekezetbe,ahova jársz!

2012. aug. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Először azt akartam ide írni, hogy: szállj le a cuccról vagy kevesebb lsd-t vegyél be, de aztán olvastam Pietrosol válaszát és eszembe jutott valami.


Távoli ismeretségi körömből tudok egy esetről ami hasonló, mint a tiéd, de annak már a kimenetelét is ismerem, ezért leírom. Az illető hölgy gyerekkora óta nagyon bigott szó szerint istenfélő nevelésben részesült. Idősebb korában karizmatikus gyülekezetről gyülekezetre járt ennek az lett a következménye, hogy mindenhol ördögöt látott. Az értelmesebb rokonaitól tudom, hogy magában beszélt, a gyülekezetén kívüliektől elszigetelődött. Egyfolytában a saját gondolatait vizsgálta, hogy az istentől vagy sátántól valók e, és még sorolhatnám a tüneteket. A vége egy tolószék lett, gyakorlatilag testi bénulás agyi történés következtében.

Orvosok úgy mondanám, hogy a fél agya elsorvadt.

Neked is kezdenek fizikai tüneteid lenni, úgy hogy én a helyedbe valahova befeküdnék és kivizsgáltatnám magam amíg nem késő.

A másik érdekesség valóban az, hogy 4 évesen kezdtél el Jézussal foglalkozni.. Erről az a JT-s videó jut eszembe aminek a károssága a gyerekekre nézve itt a gyk-on is szerepelt kérdésben és többen kritizáltunk. Simán állítom, hogy az ehhez hasonló "gyereknevelés" vezethet ilyen lelkiállapothoz.

2012. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a kulcs a gyülekezetedben van! Ha szeretnél segítséget, írd meg privátban, hogy hova jársz, talán tudok valami okosat. Bár önmagában egy név még semmit nem mond el... Lényeg, hogy gyakran az ördög egész gyülekezeteket ural, miközben ők azt hiszik, hogy az az Úr. Én erre tippelek. De ez csak tipp.
2012. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hazardteam ***** válasza:
Fura, amikor ilyen, nyilvánvalóan megbotránkoztató és félreérthető dolgokról kérdeznek az internet még csak nem is "vallásos" irányultságú részén.. Hitetlenek számára egyértelműen az jön le, hogy agyilag zokni vagy és összemossák a hitet, Istent és mindent az elmebetegségekkel, rögeszmés téveszmékkel, meg mindennel. A dolog onnan indul, hogy megtérni CSAK felnőtt, döntésképes ember tud, egy 4 éves kisgyereknek még nem kellene ilyesmivel foglalkoznia. Sajnos tényleg vannak ilyen esetek is, amikor a gyerekeken csattan az, hogy a szülők mindenfélébe belenyúlnak, amibe nem kellene, mert ahhoz van eszük, hogy fölfelé csapkodjanak a szellemvilágban ész nélkül, de ahhoz már se erejük, se eszük nincs, hogy megvédjék azokat, akik alájuk tartoznak, a gyermekeiket. Ha igaz, amiket írsz és nem lejáratás a célja, akkor te az egyik ilyen áldozat vagy, egy áldozat áldozata.
2012. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Vudu kontra Jehova

Dogbo-Tindé Ogoudina távolról figyelte, mi történik. Szövetkereskedő volt, akinek boltja az utca másik oldalán helyezkedett el Houénou testvér otthonával szemben. Ezenkívül ő volt a fetisizmus Porto Novó-i rendházának a titkárnője. Olyan nagy benyomást tett rá azonban a Tanúknak az ellenállással szemben tanúsított viselkedése, hogy érdeklődni kezdett a Királyság-üzenet iránt. Nemsokára ő maga a fétispapok heves ellenállásának célpontja lett. A főfétispap kihirdette, hogy hét napon belül meg fog halni, mivel a Tanúk oldalán áll! Varázslást alkalmazott azon erőfeszítésében, hogy valóra váltsa jövendölését.

Bár voltak, akiket gonosz szellemek öltek meg, Ogoudina testvérnő tántoríthatatlan volt. Ezt mondta: „Ha a fétis alkotta Jehovát, akkor meghalok, de ha Jehova a Legfőbb Isten, akkor legyőzi a fétist.” A hatodik nap éjjelén a fétispapok kecskeáldozatokat ajánlottak fel, és varázsigéket mondtak fétisüknek, Gbelokónak. Kivágtak egy banánfát, fehér ruhába öltöztették, és a földön vonszolták, hogy jelezzék a testvérnő halálát. Ezek után annyira biztosak voltak a kimenetelben, hogy nyilvánosan kihirdették, hogy Ogoudina testvérnő most már halott. De mi történt másnap reggel?

Ogoudina testvérnő pont ott volt, ahol azelőtt majdnem minden reggel — szövetet árult a piacon. Nem volt halott; nagyon is eleven volt! Azonnal küldöttséget küldtek a Porto Novóban levő főfétispaphoz, hogy tájékoztassák arról, mi történt, azaz inkább arról, hogy mi nem történt. Tombolt dühében, hogy varázslata hatástalan volt. Annak tudatában, hogy ez aláássa az emberek fölötti hatalmát, elment Porto Novóból Cotonouba azzal a céllal, hogy megkeresi Ogoudina testvérnőt és megöli. A helyi testvérek tudták, hogy baj van készülőben, ezért segítettek neki bezárni kicsiny boltját, és a testvérnőt biztonságos helyre vitték.

Miután Ogoudina testvérnőt egy héten át rejtegették, Houénou testvér bérelt egy autót, és beutazta a testvérnővel Porto Novót, hogy mindenki láthassa, életben van. Az automobilok Afrikában 1949-ben még ritkaságszámba mentek, ezért alig fordult elő, hogy nem vették észre. Houénou testvér tett róla, hogy annyi ember lássa a testvérnőt, amennyi csak lehetséges; majd az utazás a fetisizmus rendházának ajtajánál ért véget, ahol a testvérnő korábban tevékenykedett. A testvérnő kiszállt az autóból, és nyilvánosan kihirdette mindenki füle hallatára, hogy bár a főfétispap halált hozó varázslatot hajtott végre ellene, Jehova, az ő Istene lett a győztes! „Erős toronynak” bizonyult a testvérnő számára (Péld 18:10). Gyenge egészsége ellenére továbbra is hűségesen szolgálta Jehovát élete utolsó napjáig. Bátor kiállása segített más fétisimádóknak kitörni a spiritizmus rabságából.

Jehova tanúin nem fogna az átkok varázslások.

Ezért ez kizárt dolog.

2012. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!