Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, miért nem...

Jehova tanúi, miért nem hisztek a Bibliának/Istennek?

Figyelt kérdés

Miért nem hiszitek el, hogy az egész világ 6 nap alatt lett teremtve? Mi győzött meg titeket abban, hogy semmibe vegyétek a Biblia első lapjait?

Mózes miért nem időszakot írt a nap helyett??


2014. máj. 12. 16:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Na ez pont egy olyan dolog a mi nem fér a fejembe: hisztek Istenben mind. Akkor mi itt a probléma? Minek kell itt fröcsögni, hogy mennyi idő alatt teremtette? Gondoljátok, hogy azért dolgozott a világunk és mi magunk megteremtésével és adott tanokat stb., hogy ezen vitázzatok? Isten a szeretetet hirdeti, de én úgy látom, hogy a magukat hívőknek nevezők nagy része csak a más gondolkodásúakat támadja. Nem tök mindegy mennyi ideig tartott neki? Menjetek és segítsetek a rászorulóknak, vagy foglalkozzatok a szeretteitekkel, bánom is én, de hogy ennek semmi értelme az biztos. Szép kis hit az ilyen.
2014. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
JézusMáriusz, nézzetek már magatokra, olyanok vagytok mint a gyerekek akik egy mesekönyvön vitatkoznak h szerint, hogy volt. Ébresztő! az egész csak egy fantazmagória! Vagy lemaradtam valami bizonyítékról netán? Mert ha nem akkor nyugodtan vitatkozhatnátok a mikulásról, a húsvétinyusziról és a Harry Potter könyvekről is :D
2014. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ERA REBEKA válasza:
2péter 3:8 ,zsoltárok 90:4
2014. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!