Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt egy álmom, jelenthet...

Volt egy álmom, jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Álomban este felébredtem a szobámban és a jobb lábamat a bokámnál húzta valami v. valaki (nem láttam ki volt csak éreztem és sötét volt).Nagyon féltem,mert nem akarta elengedni,de aztán mégis elengedett.Felkeltem(álomban)és átfutottam a másik szobába (ahol a fiam feküdt)helyett a testvérem feküdt ott és mondtam neki hogy valami v.valaki bántani akar.De ő felébredve nem hitt nekem.Abban a pillanatban a sötétben jött felém egy középkorból való szolgáló lány (az arcát nem láttam)és mondtam hogy -látod itt van.És akkor kinyújtotta kezét felém a szolgáló hogy elkap.És vége lett az álomnak.


Felébredtem az álomból és még sötét volt mert éjszaka kellős közepén ébredtem meg.A Bibliát ezután a fejpárna alá tettem és imádkoztam .Nagy nehezen elaludtam ,akkor megint álmodtam.


Álomban egy kis gidám és kiscicáim voltak és nagyon boldog voltam.Simogattam őket .Ennyi.



Ez az álom rövidebb volt az előzőnél.De legalább nem féltem.Lehetett az első álom az ördögtől és utána az Istentől?


2014. máj. 15. 13:57
 1/3 Mulder614 ***** válasza:

Majd Dániel próféta megfejti neked!

Egyébként nem hiszem h valami jelentése, azzal hogy szebb álmod lett miután a bibliát a párna alá tetted azt csak annyit jelent hogy tudatalattidban rögzült az hogy ott van a biblia és emiatt álmodtál kellemesebbet.


Az első álom pedig szerintem egyszerű rémálom...

2014. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit vacsoráztál?

Sokat filmezel?

A Bibliát nem a párna alá kell tenni ,hanem olvasni kell.

A Biblia ,vagy Isten azt üzeni ne az álmokkal foglalkozz,mert az nem a valóság.

A valóság igazság Krisztusban van elrejtve,Vedd fel a kapcsolatot Jézussal.

2014. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a középkorból való lány a tisztítótűzben van most és így próbált tőled imát kérni (bár az kicsit fura hogy a középkor óta még nem szabadult ki onnan). Szerintem imádkozz érte azzal biztos hogy nem követsz el hibát.
2014. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!