Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Próbára tesz Isten azzal,...

Próbára tesz Isten azzal, hogy egy olyan embert küldött az életembe, akit szeretni bűn? Férfi létemre egy férfit szeretek, biszexuális vagyok.

Figyelt kérdés
Nem voltam fiúval nem is szeretnék lenni. Az életembe egy ideje megjelent egy fiú, akit mindenkinél jobban megszerettem. Kértem Istent, hogy enyhítsen a fájdalmon, rosszabb a helyzet. Nagyon szépen megkérem azokat a válaszolókat, akik nem hisznek, negatív válaszaikkal ne bántsanak meg, van elég bajom így is

2014. máj. 17. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Szép is volna Istentől, ha szórakozna az érzéseiddel...

Egyébként biztos vagy benne, hogy szerelmes vagy belé és szexuálisan kívánod ill. össze akarnál vele házasodni?


Szerintem a legjobb ha próbálod tisztázni az érzéseidet magadban. Milyen lenne vele családot alapítani. Milyen volna egy másik fiúval vagy nővel.


Ha mégis mellette döntenél, akkor is sok boldogságot kívánok és ne emészd magad feleslegesen. Szeretni nem bűn.

Csak erőszakolni.

2014. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kívánom, csak szeretem. Át szeretném ölelni, magamhoz szorítani, mellettem tudni, a lényébe szerettem bele, nem a testébe. Ez szerelem. Nem tudom, hogy ő szeret-e.
2014. máj. 17. 22:18
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
És az a fiú meleg vagy bi legalább? Ha valamelyik akkor elkezdhetnél puhatolózni nála hogy tetszel-e neki. Szerelmesnek lenni nem bűn, az se ha az veled egynemű. Nem leszel attól boldogabb ha elfojtod magadban. De honnan tudod hogy biszex vagy ha nem szeretnél fiúval lefeküdni? Az hogy valakinek csak a lényét szereted, az lehet pánszexualitás vagy simán csak ki vagy éhezve a szeretetre és azt az első szembejövőre vetíted ki.
2014. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem barátság? Nem testvérként szereted?

Nem csodálat, tisztelet, imádat inkább?

Attól, mert különleges és vele szeretnél lenne még nem jelenti azt, hogy biszex vagy. Csak ha szexuálisan kívánod.


Nekem aztán magyarázhatsz a szerelemről, mert nem hiszek benne. Amit látok az pedig nem hiteles. (elmúlik).

A szeret pedig nem múlik. Csak a rózsaszín, izgalmi állapot, ami szerelem néven istenítenek.


Szerencsére minden ilyen érzés kiölök magamból, még mielőtt létrejönne.

2014. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom... össze vagyok zavarodva, mind igaz,amit írtatok, utolsó válaszoló, Neked: nem tudom ezt szavakba foglalni jól... szeretem, mint a testvérem, csodálom, és... meg is csókolnám, de mást nem. Nem. Hogy a fiú biszex-e? Elképzelhető, tett rá megjegyzéseket.


Ki szerettem volna ölni magamból én is ezt az érzést, kértem az egyház segítségét, gyóntam... tanácsokat kaptam egy paptól, egy ideig jó is volt, de a fiúval mindig találkozom, és ilyenkor előjön újból.

2014. máj. 17. 22:46
 6/15 anonim ***** válasza:

Neked nem kell kiölni:)

Nem mondtam, hogy legyél olyan, mint én.

Miért nem gondolsz úgy a fiúra, mint a legjobb barátodra?

Mi volna, ha élveznéd vele az életet és nem azzal töltenéd el, hogy rágódsz, szenvedsz, sírsz, gyötrődsz, azért hogy soha nem lehet veled, vagy megszűnik a kapcsolat stb....

Vagy ennyire meg akarod csókolni? Nélküle boldogtalan leszel?

2014. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tönkre menne az életed, ha összejönne egy nővel vagy fiúval, aki nem te vagy?

Mi változna meg?

2014. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Ez bizony démon ami el akarja veled hitetni,hogy a férfiakat szereted.Ajánlom neked ,hogy közeledj Istenhez napi szinten .És mikor ez a gondolat jut az eszedbe akkor küld el a démont a Jézus nevében.És tedd le Isten elé minden problémádat és tehetetlenséged,hogy vegye el.
2014. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Egyébként szerintem ez a démonos dolog egy órási nagy baromság és nem is hiszek bennük.

De ma ahogy hallgattam (nem az én zenéimet), hanem ami a rádióban szólt, úgy éreztem, hogy bukott démon csinálják.

Olyan furcsa volt hallgatni a zajokat és éreztem az énekesek hangján az elveszettséget. Persze ennek nyilván nem az az oka, hogy a sátán műve.

2014. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Olyan volt, mintha a pokolból akartak volna üzenni. De nem célzottan.
2014. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!