Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Manapság vajon mindenki parázna?

Manapság vajon mindenki parázna?

Figyelt kérdés

"Hallottátok, hogy megmondatott a régieknek: Ne paráználkodjál!


 Én pedig azt mondom néktek, hogy valaki asszonyra tekint gonosz kivánságnak okáért, immár paráználkodott azzal az ő szívében."


Bocs,hogy kívánom a nőket.....



2014. jún. 3. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem te kívánod a nőket, hanem a testnedveid.
2014. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, elmagyaráznád hogyan függ össze a saját tapasztalatod, és a kérdésben szereplő mindenki szó?
2014. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy függ össze,hogy az ember így lett teremtve,ösztönlényként.
2014. jún. 3. 12:17
 4/18 Pendulum92 ***** válasza:

Értelek, hogy te ösztönlényként tekintesz az emberekre.


Tényleg él bennünk egy ösztönlény, ez az egó.


Úgy gondolod, hogy az egót szabadjára kéne engedni, az erkölcs elvetnivaló, és az egó vezethet valami jó felé?

2014. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

"Én pedig azt mondom néktek, hogy valaki asszonyra tekint gonosz kivánságnak okáért, immár paráználkodott azzal az ő szívében."


Kevesen értik ezt a részt.Jézus az atyával való kapcsolatról beszél.Aki valóban keresi Istent,abban teljesség lesz,elhalványulnak a vágyai,és nem lesz "rászorulva" arra,hogy a teljességet,boldogságot másban keresse ilyen téren.De ezt csak az tudja megtenni,aki ilyen szinten van,máskülönben csak hazugság lesz a vége.Tehát nem kell érte bocsánatot kérned,hogy kívánod a nőket:)

2014. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ott van benne, hogy gonosz kivánság, szerintem ez nem a nemi vágyat jelenti, hanem az erőszakot.
2014. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A paráznaság a házasságtörést jelenti (eredetileg, a Biblia szerint).

És nem mindenki házasságtörő ma sem.

2014. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"Többé nem élhettek úgy, ahogyan a pogányok élnek hiábavaló gondolkodásuk szerint. Az ő elméjükre sötétség borult, és elidegenedtek az Istennek tetsző élettől, mert megmaradtak tudatlanságukban, és megkeményedett a szívük. Mivel erkölcsi érzékük eltompult, bujálkodásra adták magukat, mindenféle tisztátalanságot művelve mohóságukban."
2014. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Nem, manapság sem mindenki parázna.

Sem fizikailag, sem szellemileg:)

2014. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted minden ember ugyanúgy kívánja a szexet, mert az ember így lett teremtve. Nagy tévedésben élsz akkor.

Hiszem azt, hogyha az ember eljut egy "magasabb szintre" lélekben, akkor kevésbé fogja kívánni a szexet. Nem, nem ezoTV-s marhaságokról beszélek, hanem amit én is megtapasztaltam. Mióta elmélyedtem a buddhizmusban, sokkal kevésbé vannak nemi vágyaim. Próbáld csak ki, mielőtt azt mondanád, hogy baromság. Akkor majd meglátod, hogy nem is olyan nagy létszükséglet a szex..

2014. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!