Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ti milyen...

Keresztények! Ti milyen gyakran gondoltok Istenre?

Figyelt kérdés

Egy nap, kb. milyen nagyságrendben gondoltok rá, szóltok hozzá? Tudom, ez nem mennyiség kérdése, és meghatározhatatlan, de most azokhoz szólok, akik megtudják válaszolni ezt a kérdést.

1,5 éve választottam Őt, de vannak rosszabb időszakaim, amivel nehezen birkózok meg. Ezért érdekel, hogy egy régóta keresztényhez képest hol tartok. Elég földhöz ragadt vagyok, számokban gondolkozom, ezért kérdezem így, mert nekem ez segít. 10-20, 50-100, vagy több? Úgy nagyjából, hányszor?


2014. jún. 3. 20:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy te mennyit gondolsz édesanyádra vagy édesapádra.

Ha szereted őket és sokat gondolsz rájuk akkor Istent is szeresd úgy mint őket, ha pedig nem tudod Istent úgy szeretni mint őket akkor a Hited nem erős!

2014. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!