Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki le tudná nekem írni,...

Valaki le tudná nekem írni, ezeket az angyalos imákat?

Figyelt kérdés
Szeretném kérni őket! Mihály, Raffael, Uriel, Gbriel. Áldás! Köszönöm!

2014. jún. 21. 15:32
 1/7 anonim válasza:

[link]


RAFAEL ARKANGYALHOZ SZÓLÓ IMA:

A VAGYOK AKI VAGYOK NEVÉBEN

RAFAEL ARKANGYAL HÍVLAK TÉGED SZÓLÍTALAK TÉGED,

JÖJJ EL HOZZÁM MOST, ÉS HASS ÁT ENGEM,

AZ ISTENI GYÓGYÍTÓ FÉNY EREJÉVEL,

GYÓGYÍTSD TESTEM-LELKEM-SZELLEMEM,

HOGY ÚJRA VISSZANYERJEM AZ EGÉSZSÉGEMET,

EZT KÉREM MOST TŐLED,

ÍGY LEGYEN

KÖSZÖNÖM

ÁMEN


Fohászok Uriel Arkangyalhoz (attól függően, hogy éppen mire van szükségünk):

Uriel Arkangyal tölts el engem békével, szüntesd meg félelmeimet, hozz békét a világba...

Uriel Arkangyal, segíts, hogy másokat szolgálhassak, és eleget tegyek isteni célomnak, és add, hogy megtapasztalhassam az emberek segítésének örömét...

Uriel Arkangyal szükségem van bölcs meglátásaidra a helyzet megoldásához (itt mond el milyen témában kéred a segítségét). A lehető legtöbb hírre és adatra van szükségem, ezért kérlek, egyértelmű jelekkel add tudomásomra a megoldást, melyhez elmém teljesen nyitva álljon, és képes legyek befogadni a tudást, mint üzenetedet.


SZENT GÁBRIEL arkangyal, a megtestesülés titkát hordozó szent angyal, Isten hûséges követe! Nyisd fel fülünket Urunk irgalmas Szívének halk figyelmeztetésére és hívására! Esedezve kérünk, maradj mindig közelünkben, hogy helyesen értelmezzük, kövessük és engedelmesen fogadjuk Isten szavát! Segíts megtennünk mindazt, amit Isten tõlünk kíván! Segíts éber készenlétre, hogy ébren találjon az Úr, ha eljön!

2014. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Biblia azt írja, hogy ne imádkozz máshoz, csak Istenhez, egy közbenjáró van, az csak Jézus Krisztus, angyalokat meg nem lehet külön kérni.

Normális vagy te? Úgy őszintén... Imádkoznál olyanhoz, akihez nem szabad? Meg minek? Ha egyszer az alapdolgokkal nem vagy tisztában? Jó hogy már nem sorsot is vetsz közben!


Istenhez szóljon az imád, ne máshoz!

2014. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Isten a legfelsőbb hatalom, neki viszik az angyalok az imát. Tehát közbenjárnak, ezért őket is kérni kell!
2014. jún. 21. 21:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és te talán nem szereted az angyalokat? Én még csak emberben csalódtam!
2014. jún. 21. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem imádkozhatsz angyalokhoz! Nem érted meg???????

Ezt Isten mondta és írja a Biblia! Az angyalok nem fognak imát vinni Istenhez, mert ők csak teremtett lények, nem hallják a te imádat! Nincs más közbenjáró, csak Jézus Krisztus, ezt is írja a Biblia!

Azt olvasd, ne a hazugságokat! Egyedül Isten szava számít, azt tartalmazza a Biblia! Egyedül hozzá imádkozz, mert csak ő hallja meg, más nem fog neked teljesíteni semmit!

2014. jún. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szűz Mária is ,,csak" teremtett lény és lehet hozzá imádkozni és egy csomó imában és könyörgésben benne van, hogy továbbítsa a kérésünket és járjon közbe + a szentekkel is ugyanígy működik és ha úgy vesszük az angyalok is szentek. Vannak őrangyalos imák is. Nem értem értem, hogy miért kell itt hisztizni, és azt sem tudom, hogy Isten mlyik Bibliában mondja, hogy csak Őhozzá lehet imádkozni.
2014. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sandalfon feladata is az imáink közvetítése! Az egyház is ajánnya ezeket az imákat. Szóval lehet angyalozni! :)
2014. jún. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!