Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, akik gyakorolják...

Keresztények, akik gyakorolják a vallásukat?

Figyelt kérdés
A családotoknak és nektek miben változna az életetek, ha holnaptól jogilag mindenki máséval egyenlő értékű házasságot köthetnének a melegek?
2014. jún. 27. 14:23
1 2
 1/12 yuda ***** válasza:
74%

Mivel Isten véleménye a hányinger(nagyon finoman fogalmazva) erről a témáról és magának a földnek is, így két bizonyságra megáll a dolog. Személyes véleményem is ez, -így már három.


Hivatkozott ige:

3. Móz.18.

Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonynyal hálnak: útálatosság az.

...

...

Hogy ki ne okádjon titeket az a föld, ha megfertőztetitek azt, amint kiokádja azt a népet, amely előttetek van.

2014. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha a világ el is fogadja a meleg házasságokat, nekünk mi közünk hozzá? Eddigis voltak melegek és azok ugyanúgy bűnben éltek a Biblia szerint, mint akik "házasságon" belül csinálják.
2014. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

A "..."-os részről hiányzó szöveg:


ÖLJÉTEK MEG ŐKET.

2014. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
"ÖLJÉTEK MEG ŐKET." - Ami ószövetségi törvény és azon belül is a zsidókra tartozott.
2014. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

1) Az Ószövetségi törvények az Újszövetségnél továbbra is érvényesek


2) A fenti idézet az Ószövetségből volt, csak cenzúrázva


3) Nincs a szövegben kikötés arra vonatkozólag hogy "csak zsidók", vagy ha mégis erőltetnéd, akkor hozzá kell tenni hogy arra van kikötés miszerint minden nem-zsidót likvidálni kell.

2014. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak cenzúrázta, de aranyos... a Tóra (Mózes könyvei) zsidó törvények összessége. Ezeknek csak egy része érvényes az Újszövetségben élőkre. Nyilván nem fogunk megölni senkit mi sem keresztények, mert meleg vagy mert másféle módon követett el bűnt.


Nekünk a megbocsájtást és az irgalmat kell gyakorolnunk úgy, ahogyan az Újszövetségben élő zsidóknak is.

2014. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%

Hazudj csak.


Ám mi ismerjük Hesus szavait:

"Nem eltörölni jöttem a Törvényt, hanem megerősíteni azt. Nosza, áldozzatok nekem egy marhát!"

2014. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szeressük egymást ***** válasza:
48%
Én nagyon fel lennék háborodva, hogy ha az én befizetett adómból család és emberiség ellenes perverzek ugyanolyan támogatásokat kapnának, mint a tisztességes hetero családok, ahol gyerekeket is vállalnak normális értékrendű példát mutatva nekik.
2014. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem gyakorlom a vallást, de hányinger kerülget ettől a témától...
2014. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5ös: az Ószövetség a zsidóknak volt, ahogy a Biblia is írja velünk új szövetség köttetett. Gondolom egyike vagy azoknak, alulírott füllel és szemmel mindennemű tudás és ismeret nélkül mocskolják a Bibliát. Biztos büszke is vagy magadra.
2014. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!