Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi. Élni fognak még...

Jehova Tanúi. Élni fognak még ezek a felkentek?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam az egyik kérdésnél hogy lesznek felkentek akik élni fognak amikor eljön a nyomorúság. Ezt értem, viszont azt is olvastam hogy azok a felkentek is élni fognak a mostaniakkal együtt akik akkor voltak felkentek amikor Jézus megkapta az égi királyságát. Ezt honnan tudni? Akkor még van olyan felkent aki még él és több mint 100 éves?
2014. jún. 28. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogy hány éves a kapitány.
2014. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasonló válaszokra nem vagyok kíváncsi.
2014. jún. 28. 22:52
 3/3 sandor76 ***** válasza:

Azt ,hogy van-e olyan felkent aki szaz eves nem tudni,de lehetseges.

Akik meghalnak[felkentek],1914 ota egybol szellemi testben tamadnak fel,es csatlakoznak a tobbi felkenthez akik Jezus halalatol folyamatosan megkapjak ezt a jutalmat.

Akik most meghalnak felkentek,ugy elhetnek eggyutt a tobbi tarsaikkal,hogy mar nem fizikai,hanem szellemi testben elnek tovabb.Errol Pal apostol ir .

Akik kitartottak felkentek itt a foldon,a masodik elpecseteleskent csatlakoznak azokhoz,akik Jezus napjaitol haltak meg,de ahogy irtam,szellemi eletyre csak 1914-tol tamadnak fel egybol.

Azok akik 1914-elott haltak meg,azoknak addig nem lehetett reszuk a feltamadasban szellemi eletre,mig Jezus meg nem kapta a hatalmat Isten Kiralysaganak a kiralyakent.

2014. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!