Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki az igaz keresztény?

Ki az igaz keresztény?

Figyelt kérdés

Az aki Bibliával a kezében hazalva prédikálja a pusztulást és a halált,vagy az aki befogadja Jézust a szívébe,szeretetet mutat és a jó hírt hirdeti,hogy van reménység Krisztusban.

Mi a véleményetek,az embernek félelemból kell elfogadnia és hinnie Istenbe vagy szeretetből?

Előttem tiszta a kép,én ha félek valakitől azt nem tudom szeretni. Félelemból nem lehet szeretni senkit.

Szóval akkor mi legyen?

Félelmet vetünk az emberek szívébe vagy pedig szeretetet és reménységet próbálunk nyújtani az embereknek?



2014. júl. 4. 17:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
grkaty: imátkozunk=imádkozunk
2014. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki hisz a télapóban is!
2014. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves megfelelö, nem kötelezö elfogadni a Biblia jó hírét.

Noét sem volt kötelezö meghallgatni....Jézus meg is jövendölte, hogy ez így lesz :) Szerencsére Istennek a kezét senki emberfia meg nem foghatja...amit elhatározott véghez viszi. A Jelenések 11:18 is leírja, hogy meg van a meghatározott ideje amikor itéletet és jutalmat fog osztani, és elpusztítja azokat akik a Földet pusztítják. Akaratát végre fogja hajtani, akár tetszik akár nem....

2014. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!