Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szertintetek lézetik olyan,...

Szertintetek lézetik olyan, hogy égi kegyelt, akit folyamatosan figyelnek az égiek, és különleges képességekkel ruházták fel, és nagyobb célokra született mint mások?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 19:56
 1/6 Pietrosol ***** válasza:
27%

Szia!


A teljes táltos hagyományunk erről beszél. A táltosok pedig Jézusról, mint az Égi Táltosról

2014. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most akkor én egy ló vagyok?bocsánat de úgy jön le
2014. júl. 13. 20:02
 3/6 Pietrosol ***** válasza:
9%

Nem vagy ló.


Itt néhány alapvető imeretet róluk:


[link]


[link]

2014. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy valaki nagyobb célokra születik másoknál.

Egyrészt, mert nem létezik különbség a célok között, mivel mindenkinek más a nagy cél és még átfogóan sem mondhatom, hogy valakié nagyobb lenne másokénál.

Másrészt azért, mert minden ember maga választja meg a célját, és nagyrészt csak saját magán múlik, hogy eléri-e azt.Tehát ez az előre elrendeltetettség szerintem nem létezik, így a válaszom a kérdésre egy nem.

2014. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
orbán viktor
2014. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szeressük egymást ***** válasza:

"A táltosok sajnos mennek a lecsóba."


Kinek fájt ennyire az igazság, hogy töröltette? :-D

2014. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!