Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, Jehova szerint...

Jehova Tanúi, Jehova szerint helyes-e?

Figyelt kérdés
Helyes-e Jehova szemében a magas kakaótartalmú csokaládé fogyasztása? Úgye az ilyen csokoládé megváltoztatja a tudatállapotunkat, mert endorfint szabadít fel, tehát drognak mínősíthető. A Biblia erről nem ír. Sajnos nagyon gyakran élek ezzel a szerrel, remélem Jehova ezt nem helyteleníti, mivel nagyon hiszek benne. De ha azt, mondjátok, hogy ez helytelen, akkor nem élek többet a csokoládéval.

2014. júl. 15. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

....nyugi :), csak egyed a csokit.


De azért egy kicsit számold a kcal-t is.


Nem csak a csokoládé van jó hatással a kedvünkre, több élelmiszer is. Például ha valaki rendszeresen eszik banánt /egy nap egy elég, ha nem alergiás természetesen rá/ olyan anyagot tartalmaz, amelyet a szervezet szerotoninná alakít át és ez jó a depresszió ellen....


Jehova Isten sok ízletes, finom dolgot teremtett. Tudod a csokitól még senki sem "dilizett be". :)

2014. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

no látod gr.katy ....elégedett vagy a feleletemmel? :-D :-D


de azért vigyázz, hogy ne hízd el magadat túlságosan, tudod csúnya leszel nagyon :-D :-D

2014. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem ismerném a jehovistákat, akkor elég lenne grkaty válaszait olvasni, aki köztudottan nagy rajongója a szektának, hogy messziről elkerüljem őket. És most nem a kérdezőre értettem.
2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem helyes! Szigorúan meg lett tiltva minden embernek. Úgy mint a kávé fogyasztás mert az abban lévő koffein miatt bepörögsz és ilyen marha kérdésekre szánod rá magad. :D Amúgy olvasd csak el a Bibliában a lábjegyzeteket, ott van a sör fogyasztás tilalma mellett 1 sorral.
2014. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 megfelelő ***** válasza:
Kólát se igyál
2014. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
grkaty avagy gr.katy! Te most magaddal beszélgetsz? Mi a jó ebben?
2014. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem csak csokoládén, hanem LSD-n is élek.
2014. júl. 16. 00:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Aha....no te kérdezö, akkor ez mindent megmagyaráz....:D


más ember testében repülsz ugye? Úgy látszik én vagyok neked a legszimpatikusabb, ha engem akarsz utánozni :D

2014. júl. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert ami az emberi törvények szerint "drognak" minősül, azt azért lenne "tilos" fogyasztani, mert az emberi szabályozás szerint "drog"? Az alkohol is drog, mégis engedi a Isten Szava a mértékletes fogyasztását, melyről köztudomású mellesleg, hogy egészséges is.


Ezt nem azért írtam le, mert értékelem a kérdező viselkedését, sőt! De amit csinál, az azzal jár, hogy lejáratja magát.

2014. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!