Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Becsülendő hogy a párom...

Becsülendő hogy a párom kisebbségiként havi 210-220 ezret keres tisztességes munkával?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a véleményekre,mert ugye folyamatosan azt olvasni,hogy lopunk csalunk és hazudunk de, dolgozni meg nem dolgozunk.Nos kedves válaszadók, nem lopunk,nem csalunk és hazudunk,orrvérzésig dolgozik reggeltől estig.És üzenem a Moderátornak hogy,nem provokatív kérdés csak kíváncsi vagyok.Köszönöm a válaszokat.:)
2011. nov. 10. 09:38
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Ja és még ennyi,hogy nem élünk együtt még,én tanulok és most keresek munkát.:)
2011. nov. 10. 09:40
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
De mi köze van ennek a származáshoz? Szerintem az embereket aszerint kell "mérlegre tenni", hogy miként viselkednek, mit tesznek le az asztalra. Függetlenül attól, hogy milyen színűek vagy vallásúak.
2011. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Gratula. Most nem midegy hogy ki, melyik nepfajtabol, mennyit keres? Mindenki ugy eli a sajt eletet ahogy tudja, ahogy sikerul neki. Sok szerencset a munka keresesedhez, remelhetoleg Te is jol megfizetett munkat fogsz talalni.
2011. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi adót fizet?
2011. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Mindegy, mennyi pénzről van szó. Véleményem szerint ez nem érdem különösebb érdem, hanem alapvető dolog kellene hogy legyen, minden embertől. De sajnos, ez nem az a világ.
2011. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom annyit, amennyit állam bácsi épp kitalál... Legalábbis mostanában néhány havonta változtatnak valamit.
2011. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%
Becsülendő, mert "ki tudott emelkedni". Ezt úgy értem, hogy ahol a családi minta, a rokonság nem azt mutatja, hogy tanulni, meg dolgozni kell, hanem lopni, csalni, hazudni a normális, ritka, hogy az emberben felébred az igény a 'normális' értékekre. Illetve ott a társadalmi nyomás, az ember sokszor akaratlanul is azt 'várja el' a kisebbségtől, hogy lopjon, csaljon, hazdujon, ergó ők már 'direkt' is azt fogják csinálni, hiszen a legtöbben úgyis ezt várnák el tőlük...
2011. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Ez természetes,mint ahogy az is ha valaki pénztárcát talál leadja a rendőrségen vagy más vagyonát tiszteletben tartjuk.Ha valaki fizeti a villany számlát azt is jutalmazzák pedig ez a dolgunk.Nekem mindegy milyen az emberek bőre színe,vallása ha tisztességes.
2011. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég kevés kisebbségi van nálunk aki becsületes munkával keresi a pénzét. Ez nagyon ritka sajnos és őrülök hogy ilyenek is vannak.
2011. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Persze ez a mai világban természetes,csak épp nem azoknál akik azt hajkurásszák nap mint nap,hogy mi nem dolgozunk stb stb....Mennyi adót fizet?Kérdezd meg az angol céget ahol dolgozik.De egyébként be van jelentve napi 8 órába,és ugye ebből jön az adó:) Habár nem napi 8 dolgozik hanem napi 12-13 órát.Csak azért tettem ki a kérdést,hogy ne csak mindig az legyen amit olvastam 15 perccel ezelőtt 1-2 kérdésnél.
2011. nov. 10. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!