Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez a sátán műve?

Ez a sátán műve?


2014. aug. 11. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt kérdeztem, mikor elmentem az utcán egy k**va nagy kutyagumi mellett... Nem tudom mi hajtotta meg azt a kutyát, de nem evilági volt az biztos....
2014. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KZitus ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e neked. Már megtanultam ignorálni hogy csalsz és hazudsz kedves kérdezö.


Te tudod miért van rá szükséged neked és barátodnak, aki a Zitus nevét lopta el.


De ma reggel eszembe jutott valami, leírom neked, és kérlek gondolkodjál el felette.


Gondolom, hogy Istenben hivö vagy Te és Zitust utánzó barátod.


Tudod hogy nagyon komoly bün amit teszel és barátaid is akik támogatnak ?


Gondolkodj el kérlek felette, esetleg este mikor aludni mégy, amikor van idöd....Vajon az igaz Istent imádod-e?


Tudod hogy az igaz Istennek nincs szüksége hogy hazug szolgái legyenek?


Az igazságát nem a hazugsággal védi meg.


Ismered a Jelenések 22:15 versét? "és kívül maradnak....a gyilkosok, és mind aki szereti és szólja a hazugságot"



Hidd el nem mindegy nekem, hogy milyen jutalom, vagy büntetés vár Téged.

2014. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi lenne itt a Sátán műve? Nekem nem játsza le a filmeket, belassít a Telenor.
2014. aug. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!