Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek hogyan fog megtört...

Szerintetek hogyan fog megtörténni az elragadtatás? Egyszercsak eltűnik az ember, vagy látják majd mások is, ahogy elváltozik, átváltozik a teste fénylővé és lassan, mint ahogy Jézus is látták a tanítványok, felemelkedik a Mennybe?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Szép kis tündérmese.

Én már látom magam előtt a végét is: "Máig is élnek, ha meg nem haltak."

2014. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de lehet nem ilyen lesz az elragadtatás azt nem tudom milyen de szerintem nem ilyen
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Mint a villám egyik pillanatban itt vagy a másikban a Mennyben megdicsőült testben a krisztussal :D
2014. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szeressük egymást ***** válasza:
84%

Valóban ez villámgyors lesz.

Szerintem nem lesz nagy viszhangja, mivel úgy sejtem a megirottakból, hogy direkt egybe fog esni a 3. vh kirobbanásával, amely szintén hirtelen és váratlanul fog kitörni. Mondjuk atombombák bevetésével nem lenne olyan feltünő az sem ha nagyon sokan eltűnnek egyszerre. Nem a 3. vh-ra gondoltam, hogy meg van írva, hanem arra, hogy a veszedelem elől ragadja el Isten az igazakat, amely veszedelem hirtelen fog jönni. Csak arra tudok gondolni, hogy ez a 3. vh lesz majd.

2014. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem, hogy ezt ennyire szó szerint kéne elképzelni, mint ahogy sok mást sem, ami a Bibliában le van írva. Rengeteg utalás van a Bibliában, amiket ha szó szerint képzelnénk el, akkor igen csak fantasy filmbe illenének. Szerintem valahol meg kell maradni a fizikai törvényszerűségeken belül és ez alapján elképzelni az elragadtatást. Én egyébként elég gyakran elragadtatom magam :-)
2014. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]



Olvas el!

2014. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

T. Kerdezo!

Pontos leirast nem ad a Biblia as elragadtatasrol, de valoszinu, hogy egy pillanat alatt fog vegbemenni. Egyszeruen eltunnek a szemunk elol. Emlited Jezus elragadtatasat. Ha figyelmesen elolvasod ezt a Bibliai reszt, eszreveszed, hogy a tanitvanyok csak annyit lattak, hogy Jezus felemelkedett a levegobe, majd egy felho eltakarta Ot. Tehat a tovabbiakat nem lattak.

Irta itt egy valaszado, hogy kitor a 3.vilaghaboru. Nos ez nem fog megtortenni. Isten nem engedi meg, hogy a foldet pusztitsak. Errol van idezet is a Bibliaban. A vegso harc rosszabb lesz mint egy 3.vilaghaboru. Itt ugyanis nem emberek fognak harcolni emberek ellen, hanem Isten fog harcolni a gonosz emberi tarsadalom ellen. Es ez olyan borzalmas lesz, hogy azt irja a Biblia: "meg az igaz is alig all meg, hova lesz az Istentelen?"

Egy roved ideig tarto, de nagyon heves idoszak lesz. Mindazok, akik elutasitjak Isten uralkodasat, megsemmisulnek. Ezek utan pedig a fold megujul, egy uj emberi tarsadalom veszi a kezdetet. Mindazok, akik tulelik ezt a borzalmas iteletnapot. Ott mar beke es szeretet fog uralkodni az egesz foldon.

Ha barmi kerdesed van, szivesen valaszolok. Udv: Judit!

2014. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben eleve benne van hogy azokat kérdeztem akik hisznek benne. Nem a vallási vagy nem vallási meggyőződésre voltam kiváncsi. Ugyanígy nem voltam kiváncsi a körülményekre sem. Úgyhogy aki a kérdésre válaszolt az kapta a pozitív a többiek a negatív értékelést. Köszönöm a pozitívak hozzászólásait.
2014. aug. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!