Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ma kaphatunk álmokat Istentől?

KZitus kérdése:

Ma kaphatunk álmokat Istentől?

Figyelt kérdés

„Álmot látott Dániel az ágyában fekve. . . Az álmot ekkor leírta, és mindenről beszámolt” (Dániel 7:1).


Amit Dániel látott, minden beteljesedett. De mi a helyzet ma, szerintetek?



2014. aug. 22. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Apcsel 2:17 És lészen az utolsó

napokban, ezt mondja az Isten,

kitöltök az én Szellememből

minden testre: és prófétálnak a ti

fiaitok és leányaitok, és a ti

ifjaitok látásokat látnak, és a ti

véneitek álmokat álmodnak.

2014. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én keresztény vagyok és akad ilyen nekem is.
2014. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 megfelelő ***** válasza:

Kaphatunk. Csak tudjad negmagyarázni is.


Meg is van írva: joel.2.28 És lészen azután, hogy kiöntöm lelkemet minden testre, és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok; véneitek álmokat álmodnak; ifjaitok pedig látomásokat látnak.


És az újszöv is megismétli:

apcs.2.17. És lészen az utolsó napokban, ezt mondja az Isten, kitöltök az én Lelkemből minden testre: és prófétálnak a ti fiaitok és leányaitok, és a ti ifjaitok látásokat látnak, és a ti véneitek álmokat álmodnak.


Egyértelműen igen, még, ha mások nem is ismerik el. Ugyan úgy szól Isten az övéihez ma is, mint régen a prófétáknak szólt.

2014. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Most komolyan!!!Olvassátok ti a Bibliát,és tudjátok mit olvastok?Isten szavát ,kijelentését !És ha Ő azt mondta hogy :Minekutána az Isten sok rendben és sokféleképpen szólott hajdan az atyáknak a próféták által, ez utolsó időkben szólott nékünk Fia által,...


Ezek után ,mi szükség van álmokra ,csodákra,nyelveken szólásra,látomásokra,???ha az Úr az Ő kijelentéseit bevégezte a FIÚ-ban???

Ez a vezetés félre vezetés,a tévelygés szellemétöl!!

Jól vigyázzatok!!Vagy Krisztus!!,vagy a tévtanítás!!

2014. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
4: Nyugi van!
2014. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 4-es és az 5-el :)
2014. aug. 22. 20:33
 7/19 megfelelő ***** válasza:
De a fiú halála után ismételte meg a Joel idézetet Péter Pünkösdkor:-)
2014. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 megfelelő ***** válasza:

Amúgy a saját életed vezetése miatt van rá szükség, ha már átadtad azt Isten kezébe teljesen. Valahogy tudatnia kell, hogy személyesen mit vár tőled, vagy mit akar kijelenteni neked.

Nem azért van rá szükség, mert extra kijelentéseket akar adni a kereszténységgel vagy valamivel kapcsolatban.

Csak, ha nincs személyes kapcsolatod Istennel, akkor úgy sem érted az egészet. A Biblia csak általános elvárások, de Isten személyesen kell, hogy tudasson veled mindent. Pl: mire hív el, vagy ki legyen a feleséged, hova menjél lakni, dolgozni.

Feltéve, ha az övé vagy.

2014. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 sandor76 ***** válasza:
nem.
2014. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Aki tagadja, az Istent tagadja. Le van írva? Igen, be is másoltam, pont ezért. Elég nyilvánvaló. Persze az nem meglepő, hogy a tévelygők még ezt is tagadják.
2014. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!