Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most akkor ha adakozok akkor...

Most akkor ha adakozok akkor Jézus visszaadja? Mennyit ad vissza, meg hogy?

Figyelt kérdés
Tehetős ember vagyok nem tagadom, arra gondoltam hogy adakoznék a hajléktalanoknak mondjuk 10000-et, aztán Jézus meg visszaad 11000-nyit, csak mondjuk nem pénzben hanem boldogságban.Gyakorlatilag boldogságot vennék.Vagy hogy működik ez a dolog?Aki benne van ebbe a vallás témában világosítson már fel!

2014. aug. 25. 16:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

miért nem logikus a felvetésem..

Ez a baj a tulságosan vallásosokkal hogy mondják a saját magukét és nem tudják mekcáfolni

pfhejjjjj

2014. aug. 26. 01:25
 12/19 anonim ***** válasza:

Talán nem is akarjuk "mekcáfolni" Csinálj üzletet a szeretetből, a boldogságból, kit érdekel.

(de jó, hogy kezdődik az iskola, nem lesz időd ilyen baromságokra)

2014. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Önmagában az a boldogság amikor adsz. Próbáld ki, menj oda egy hajléktalanhoz, add oda amit szántál neki, és nézz a szemébe. Megkapod a boldogságot azonnal.


Üdv. Péter

2014. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én ezt látom: egy egyszerű ember kérdez valamit, valamilyen logika mentén. Mivel nincs ismerete, nem lehet felróni neki. Már, ha nem kamu kérdés. Mondjuk én nagyon megnézem kinek adok, nem mintha sajnálnám, de van , aki nem érdemli meg. Nem vagyok köteles senkinek az italozását támogatni. Inkább kaját veszek, de látszik, hogy nem örül neki mindenki. Gondolom este nem adhatja le a főnökének a bérkoldus. Kereshetsz szegényeket iskolában, óvodában, szomszédban. Ma már mindenhol vannak.

Aztán, hogy hogyan kapod vissza? Nem lehet tudni. Kapsz egy jó feleséget, barátot, stb. Mondjuk ha tehetős ember vagy, akkor nem nagy dolog pénzt adni. Adjál a szabadidődből(lásd Pétert, aki elmegy az özvegyekhez, árvákhoz, ott is van mit segíteni) az sokkal nehezebb.

Aztán kinek mi.

2014. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

akkor pénzt adok és boldogságot kapok?

ez a jelentés??

2014. aug. 28. 00:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem tudom értelmezni. Akkor is kapsz boldogságot, örömöt, ha nem adsz pénzt, csak segítesz, észreveszed az embereket körülötted. Elég csak időt adni, vagy pár jó szó, nem kell pénz.
2014. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

de én nem szeretek az emberekkel beszélni mert utálom őket

pénzem van elég ezért gondoltam hogy adok pénzt akkor majd a jézuska meg ad valami boldogságot vagy mit.

de akkor nem jó tudtam

2014. aug. 28. 15:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez így nem életszerű, ahogy elképzeled. Végül is, megkérdezted.
2014. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pedig a boldogságod azon fog múlni, hogy hogyan viszonyulsz az emberekhez és Istenhez. Csak a szeretet tud valós boldogságot adni. Isten meg tudja változtatni az emberekhez való viszonyodat, és képessé tesz a szeretetre!


Üdv. Péter

2014. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!