Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ajánlhatom ezt a könyvet egy...

Ajánlhatom ezt a könyvet egy vallásos és könyvkedvelő ismerősömnek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 28. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, "milyen" vallásos. Ha nem a vaskalapos, beszűkült, bigott fajta, akkor nyugodtan. A vallásosokat is érdekelheti ilyen történet, akár ateista megközelítésből is, az ilyet csak az veszi sértésnek, aki homokba dugott fejjel él.
2014. aug. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vallásos, azaz inkább hívő és könyvkedvelő embernek tartom magam, és örülnék egy ilyen könyvnek.
2014. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Elvileg. Maximum akkor ne ha kiderül a vége felé, hogy mágiás és egyéb varázslás van benne. Akkor ne.
2014. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha fantasztikus akkor nem valós.De minek is olvasná a hazugságot?Vannak keresztény könyvek amelyek igazság útján íródtak : [link]

és letölthetőek.


Vallásos vagy hisz is Istenben?Nem mindegy.

2014. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 Ha elolvastad volna a Bibliát, akkor tudnád, hogy nem áll távol tőle a sci-fi.:)
2014. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
5 Képzeletbeli tudomány ,nem igazság!
2014. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen olvastam a Bibliát ..és ma is él...
2014. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló igaz, nem vallásos hanem mélyen hívő az ismerősöm. Biztosan ismeri azokat az irományokat amiket belinkeltél. Gondoltam ennek is örülne, szereti ezt a műfajt is. Azt nem értem mégis miért írsz olyat hogy igazság-nem igazság. Ez csak egy sci-fi regény, nem szentírás. Meg nem is fantasy.
2014. aug. 29. 03:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!