Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi számít öngyilkosságnak a...

Mi számít öngyilkosságnak a keresztény felfogás szerint?

Figyelt kérdés
Az is az ha valakinek egyszerűen elmegy a kedve az élettől,egy hatalmas csalódás után,és nem igyekszik az egészségével foglalkozni,elhagyja magát? Vagy nem figyel semmire,és így az úton pl elüti egy autó és meghal. Öngyilkosságnak számít?
2014. szept. 1. 20:00
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos azt az iskolát amit te kijártál,én most járom. Sajnos nekem is bejött minden negatív. Két végéről égetem a gyertyámat. :( reménykedem hogy végül nekem is jóra fordul,de közben elég gyanús jelek jöttek elő. több dolog. lehet rosszindulatú dolgok jöttek ki rajtam. orvoshoz nem megyek vele,mert ha az amire én gondolok akkor már mindegy úgy is. viszont egy jel lenne az életemben,hogy nem kell tovább gyötrődnöm.nekem megváltás lenne,ha elmehetnék,és nem a saját kezem által. nekem majd 5 évig tartott a kapcsolatom. megcsalt,de annak ellenére én nagyon nagyon szeretem,és valahol visszavárom őt. imádkozom,hogy vagy történjen csoda,vagy hagy menjek át,hogy végre ott vígaszt kapjak. sokat szenvedek. :( köszönöm a bíztatást.
2014. szept. 9. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!