Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok nekem ötletet adni...

Tudnátok nekem ötletet adni szellemes lekoptató szövegre Jehova Tanúi ellen?

Figyelt kérdés
Sajna van szerencsém együtt dolgozni kettővel is, és hiába kérem szépen, nem állnak le. Huszonéves srác vagyok, barátnőm van, normális életet élek, de valamiért kipécéztek maguknak. Nem akarok durva lenni, idősebbek és nők, az ilyet nem küldi el az anyjába az ember. De szeretném, ha leszállnának rólam.
2014. szept. 24. 14:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Én az igazat szoktam mondani, és ilyenkor hamar elmennek: élő kapcsolatom van Istennel és szívesen elbeszélgetek velük erről.
2014. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Mondd nekik, hogy muszlim vagy, ha betalálnak, vicsorogj rájuk vérben forgó szemekkel, és sziszegd az félhangosan, hogy allahuakbár.
2014. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
üdv, én ezt biztos megérteném: kérlek ne zaklass álandóan! nem akarok erről beszélni. előfordulhat azonban, hogy te magad teszel fel olyan kérdéseket, amire úgy gondolják, hogy a bibliából tudnak válaszolni. az helyes, hogy tiszteled az idősebbeket. a biblia is erre buzdít. :-)
2014. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Sajnos nem, mert ami neked "szellemes lekoptató", az nekik bántó és sértő lesz. Szerintem a legjobb az őszinteség: "Nagyon zavar, hogy vallásos dolgokról kell beszéljek veletek, mert nekem más a világnézetem. Kérlek tartsátok tiszteletben, hogy én másban hiszek, én is tiszteletben tartom a ti hiteteket. Köszönöm a megértést."


Nekem is volt Tanú kolléganőm, én szívesen beszélgettem volna vele, de ő inkább került engem, mert tudta, hogy teológiát végeztem, és vannak olyan dolgok, amikről az én érveim erősebbnek bizonyultak. Hát ilyen az élet... :-)


Üdv. Péter

2014. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Jól néznek ki? Hívd el randizni valamelyiket.
2014. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Péter és az érv? Jujjjj.... atól, mert jobban megtanultad ellenvájt-összest, mint a kolléganőd az őrtorony best ofokat, még nem azt jelenti, hogy a te érveid erősebbek, pusztán a Sola Scriptúrán jobban tanítottak érvelni, de attól az igazságod még hamisság marad.
2014. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Megkérdezném tőlük, hogy mi az, ami az embert akarata ellenére a bűnös tettekre kényszeríti?
2014. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Kezd el őket kedves stílusban a sátánista hitre buzdítani.
2014. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Napfonat ***** válasza:
63%

Egész hitetek egy kamu

mert Jehovának nem kell tanú

2014. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem hagytok békén, szólok az istenemnek, hogy verje meg a tiéteket.
2014. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!