Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismertek olyan erōsen...

Ismertek olyan erōsen vallásos, hívō embert akinek szenvedés az élete betegség miatt?

Figyelt kérdés
Kikészít a gondolat mikor jó, valóban jó embert ismerek aki agyvérzèst kapott. Élete volt a ténykedés, egyszerü de igaz ember. Most pedig nem tud járni sem és nyugtatózzák a rehabon hogy össze ne roppanjon a lelke. Ilyenkor meginog a hitem, hogy miért????
2014. szept. 26. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, sajnálom azt az embert. Erre én is kíváncsi lennék hogy miért van, de a hited ne hagyd el. Velem is volt hasonló csupa rossz történt szerintem ezzel úgymond tesztel Isten, hogy nehéz helyzetekben is megállja e magát a hited vagy csak amikor jó történik. Egy imát elmondok érte.
2014. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb erősen vallásos embernek komoly gondjai vannak, ezért vallásosak. Mindenféle elmebetegséggel jár eggyütt a vallás.

Az meg, hogy valaki szerinted jó ember, meg nem egyenlő az abszolút igazsággal, hogy jó vagy rossz ember. Az ember az kap, amit kap. Nem amit érdemel.

2014. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyikük finom csemege lenne a pszichológusok számára.
2014. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 megfelelő ***** válasza:
Hülyeség! Én nem azért tértem meg, mert gondjaim voltak és sokan mások sem, hanem, mert felismertük, hogy igaz, amit leír a Biblia és elkezdtünk vele foglalkozni.
2014. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán éppen azért, mert mindig pörgött, hogy végre megpihenjen már az életben. De kérdezd Istent, és majd válaszol!
2014. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jonny Eareckson (remélem, jól írtam a nevét) nyaktól lefelé béna, és a bénulása után tért meg. A történtekről a Jonny című önéletírásában mesél.
2014. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!