Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Hogy kell élni...

Keresztények! Hogy kell élni egy árkapcsolatban? Mit lehet és mit nem?

Figyelt kérdés
Már régóta együtt élünk párommal, megtértünk és be is fogunk merítkezni. Viszont még nem vagyunk házasok... A bemerítkezés után semmiféleképpen nem szabad magunkat bemocskolni... az együttléten kívül mit nem szabad még csinálni?

2014. szept. 26. 13:35
 1/10 A kérdező kommentje:
párkapcsolatban*
2014. szept. 26. 13:35
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
egy árkapcsolatban csak a pénztárcádra szabad gondolni
2014. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell hitoktatásra járni???
2014. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szp72 ***** válasza:
81%
Ölelés, csók jegyeseknél normális, azon túlmenni szerintem és sokak szerint nem helyes.
2014. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
üdv, mindent szabad nekem, de nem minden hasznos. nagyon nemes a célod, sokaknak az segít, ha nem nyílvános helyen nem találkoznak csak "gardedám" társaságában.
2014. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha régóta együtt éltek, akkor arra nem az a jó megoldás, hogy nem csináltok semmit, hanem az, ha összeházasodtok. Ha nem komolyak a szándékaitok, akkor pedig vegyetek inkább búcsút egymástól.
2014. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meddig mehettek el? A megtérésig és a házasságig.Egyáltalán mit szól ehez a közösség ahová jártok. Mi az akadálya, hogy házasodjatok. Miért nem történt már meg?Meddig akartok még várni és mire vártok pontosan?
2014. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Isten szólt hogy házasodjunk meg.. most lesz a bemerítkezés és még azelőtt össze akarunk! A szülők azok akik nincsenek az Úrban és nem értik meg, azt mondják tavaszig bírjuk ki....
2014. szept. 27. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi történt Veletek azóta?
2017. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül nem vártuk meg a tavaszt, hanem előbb összeházasodtunk. Szerintem bölcs válasz volt, hogy mi értelme annak, hogy hosszú együttlét után nem csinálunk semmit hirtelen, inkább mielőbb házasodjunk össze, és kész. Attól függetlenül addig is nem voltunk testileg együtt (ha volt ennek értelme), de lehet ez nagyon vallásos volt és törvényeskedés, de mindegy is már, a probléma gyökerét megszüntettük.
2017. nov. 29. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!