Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mond, jósol a héber...

Mit mond, jósol a héber számmisztika a születési dátum alapján?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg a kérdésem.

Minden betűhöz egy számot rendelnek ha jól tudom.

Akkor ez fordítva is működik és a születési dátumomhoz is lehet valami idézetet rendelni,párosítani a Tórából?

Vagy valahogy így...


Hol tudok ennek utána nézni? Van a világhálón, valami ami ezt kiszámolja és elmagyarázza?

Létezik egyáltalán ez a szokás, hogy a születés dátuma alapján próbálnak kiolvasni valamit a gyerek jövőjéből, az alapján nevelik vagy bármi hasonló?

A héber számmisztika foglalkozik ilyesmivel is?


Gondolom a Kereszténység és az Iszlám ezzel nem foglalkozik.



2014. okt. 22. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már más emberektől is meg akartam kérdezni, de te leszel most az első...

Miért fogod jobb embernek érezni magad vagy célt követni, ha mások mondják neked?

2014. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom honnan vetted ezt, a Tóra épp az, hogy tiltja az ilyeneket. Ez csak szimplán valami ezós belemagyarázás...
2014. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából csak kíváncsi vagyok ennyi.

Nem hiszem, hogy Istennek ez fontos lenne.


Akkor a kabbala csak mond valamit.


Nem vallási köntösbe bujtatva találtam olyasmit ami a születési dátum alapján besorolt valahova aminek egy része bizony illett rám.

2014. okt. 22. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Tórában az áll, hogy Isten utálatosságnak tartja az ilyen dolgokat. Semmi köze nincs a számmiszikához a héber szövegnek.
2014. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!