Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hit befogadására születni...

A hit befogadására születni kell vagy tanulható dolog?

Figyelt kérdés
Én nem tudok hinni és sokszor irigylem azt aki tud.
2010. jan. 26. 18:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tudod ezt a "téli napforduló ősi ünnepét" dolgot azért magyarázták bele a kereszténységbe, hogy az emberek kitérjenek a hitükből. És ez a "szeretet ünnepe"... Takarodj már. Akkor te biztos a szeretet ünnepe fát szoktál állítani...
2010. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"...hinni lehet az evolúcióban is, de az nem ad semmit."


Már nyolcszor leírtam neked, hogy az evolúciót nem hinni kell, hanem vagy elfogadni, vagy nem, ugyanis az evolúció egy tudományos elmélet, így nem lehet hinni benne. Egyébként az evolúció is ad valamit, méghozzá tudást, és a világ folyamatainak megértését(persze nyilván csak azon folyamatokét, amikről szól), szerintem ez elég sok. Ja és ezentúl minden válaszodra kapsz egy lepontozást, amíg ezt odaírod a végére, függetlenül attól, hogy a válaszod egyébként mi volt, mert hülyeség amit írsz, ezt már többször leírtam, de egyszer sem próbáltad még megvédeni az álláspontodat(ha legalább próbáltad volna, azt tisztelném).

2010. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!