Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen az amikor megérint a...

Milyen az amikor megérint a Szentszellem?

Figyelt kérdés
Milyen megtapasztalásai vannak annak akit betöltött a Szentlélek? Miket érez? Miket csinál? Ez jó dolog lehet?

2014. nov. 4. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%

"Milyen az amikor megérint a Szentszellem?"


Engem ott alul érintett meg. Leszállt reám galamb képében, és először csak finoman megfogta, aztán elkezdett rángatni. Ó, de jó volt!


"Milyen megtapasztalásai vannak annak akit betöltött a Szentlélek?"


Aztán hátulról jött belém, és teljesen betöltött. Hatalmas volt. Nem is értem, egy galambnak hogy lehet ilyen. Éreztem a forró leheletét a tarkómon.


"Ez jó dolog lehet?"


De még milyen jó volt!

2014. nov. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Senkit NEM tölt be a Szent Szellem, mert nem létezik. Ez csak Németh Sándor agymosása!
2014. nov. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát, Mária tapasztalataiból kiindulva, ugyanolyan, mintha lefeküdnél egy pasival :)
2014. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
üdv, a biblia szerint "A szellem gyümölcse ellenben szeretet, öröm, béke, hosszútűrés, kedvesség, jóság, hit,  szelídség, önuralom. Ezek ellen nincs törvény" azaz, mindíg, amikor sikerül kimutatnod ezeket, megtermed a szellem gyümölcsét, azaz ha úgy tetszik, megérint a szent szellem. ez egy roppant jó érzés, megelégedetsséget érzel ilyenkor, és békét,meg örömet. a biblia szerint az egyéb adományok csak a Jézus idejében élt tanítványokéi voltak, napjainkban aki pl nyelveken szól, vagy démonokat űz ki, az nem a szellem adománya, hanem sátáné.  Sokan mondják majd nekem azon a napon: »Uram, Uram, nemde prófétáltunk a te nevedben, démonokat űztünk ki a te nevedben, és sok hatalmas cselekedetet vittünk véghez a te nevedben?« 23 De én akkor megvallom nekik: Soha nem ismertelek titeket! Távozzatok tőlem, ti, akik törvénytelenséget műveltek!
2014. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Akkor miért nem távoztok innen jehovisták?
2014. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
mert nem törvénytelen itt lenniük :-)
2014. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
vallásosok azon kívűl hogy egymás vallásai miatt ölnétek egymást lehetne hitetek, a politikusok már többen vannak, de igaz így kevesebb orvost nyirtok ki monyuk fogy szoval lehet nem, nem boszorkányok, akkor jézusnak kelletett leni a legnagyobb boszinak, na igaz a zsidó főpapok lehet így vélik, én meg elmebajos gyilkosoknak, elvileg a rendes boszit 500an is égethették ha profi volt csak ő maratt életbe...(izlések és pofonok, higy saját hitben higgy magadban, higgy érted, higyy a békélyér, ne öld meg aki segít másokon...
2014. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 KZitus ***** válasza:
40%
„Mindenfajta bűn és káromlás megbocsáttatik az embereknek – mondta Jézus Krisztus –, de a szellem elleni káromlás nem bocsáttatik meg” (Máté 12:31)
2014. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szeressük egymást ***** válasza:
100%
Erre vonatkozik a Máté 7:6.
2014. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Vannak hazug szellemek, amelyek a Szent Szellemnek tüntetik fel magukat, és azzal fenyegetőznek, hogy nehogy ellenük merj szólni, mert az a Szent Szellem káromlás bűne.


Ne hagyd, hogy megtévesszenek! A Szent Szellem az ENGEDELMESSÉG Szelleme. Onnan ismerheted meg, hogy be vagy-e töltve Szent Szellemmel, hogy hallod, és ismered Jézus hangját, és ENGEDELMES vagy annak, amit Ő mond neked. A Szent Szellem SZENT. Akit Ő betölt, annak SZENTSÉGBEN kell élnie.


Nem azért adja Isten a Szent Szellemét, hogy szórakoztassa a hívőket. Isten valódi jelenlétében a bűnösök vagy megtérnek, vagy meghalnak.


Isten áldjon!

2014. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!