Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ennyire nehéz megtalálni...

Miért ennyire nehéz megtalálni a párunkat? Mért teszi ezt az ég?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már kezdem érteni. Te olyan fajta vagy, aki azt hiszi, hogy majd ő segíteni fog a másik emberen. Ezek szerint, amikor megismerted, akkor tudtad, hogy kezelik. A benned levő segíteni vágyást, fokozott gondozási ösztön meglétét gondolod az iránta érzett szeretetnek (szerelemnek). Pedig nem az. Ez nem szeretet a részedről, ezért nem érzi ő sem annak a te irányodba. Sajnos sokan beleesnek hasonló hibába, tévedésbe és teszik boldogtalanná saját életüket.
2014. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Prókátor ***** válasza:

Mi, a párommal eléggé sokára találtuk meg egymást. De így lett a jó. Ugyanis mindkettőnknek voltak olyan dolgok az életében, amik elvezettek minket egy különösen szép kapcsolathoz.

Szóval: türelem! Tudom, ezt könnyebb mondani, mint megélni, de mégsem mondhatok mást. Ha van számodra valaki, akkor azt úgyis megtalálod.

2014. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem akarja elrontani az életed magával.
2014. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azt viszont ne csináld, hogy könyörgöl neki, hogy szeressen.

Vagy a külsőddel vagy a belsőddel vagy magával lehet gondja.

De ha ráerőszakolod magad az senkinek sem lesz jó.

Ha szereted, akkor éreztesd vele, ha nincs jövőtök, akkor sajnos túl kell lépned.

2014. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Akkor inkább úgy kérdezem mért van az hogy mindig olyanba szeretek bele aki nem szeret viszont?"


-->Én csak azt nem értem, hogy lehet olyanba "beleszeretni", aki nem szeret viszont? Én biztos nem tudnék olyan után futni, akiről tudom, hogy szemenyi esélyem sincs nála... Szerintem nálad ez azért van, mert túlságosan érzelemközpontú vagy, és ha szépen szólnak hozzád, már félreérted. Pedig ez kevés, hogy valakibe szerelmesnek lehessen lenni.


Hagyd azokat, akiknk nem kellessz, és beszélgess azokkal, akikkel kölcsönös a szimpátia.

2014. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ. Sok hasznos volt benne.

Egyik válaszolónak még hogy nem tudtam az elején hogy beteg azt kb fél éve tudtam meg. De igaz az is hogy érzelemközpontú vagyok, ha nem szeretek valakit akkor kétségbe vagyok esve. Egyedül érzem magam félek. És nem tudom hogy csak segíteni akarok neki mint egy nagyon jó barát vagy tényleg szerelem. De ha nem szerelem akkor nem értem miért sírok ennyit utána nem értem mért tartok ki mellette már majdnem egy éve nem tudom mért vagyok olyan iszonyú ideges amikor felhívom ilyenek és mért viselkedek úgy mint egy ötéves amikor meghallom a hangját vagy meglátom. Néha jó lenne magammal is napirendre jutni.

2014. nov. 24. 23:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeresd Jézust, mert ő szeret téged! Ne menj bele állandóan a szeretethiány miatt egy kétséges és romboló kapcsolatba, fordulj Krisztus felé és ő be fogja tölteni az űrt. Sőt, ha hagyod, hogy ő adja meg neked a társad, akkor valósággal a társad lesz, a párod, nem csak egy hiánypótló valaki.
2014. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Mulder614 ***** válasza:
nem az ég teszi! te vagy saját életed kovácsa!
2014. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!