Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi az evolució,...

Jehova Tanúi az evolució, ugye tényleg hazugság?

Figyelt kérdés

Ötödikes vagyok és nem rég tanultunk az evolucióról, és az összes osztálytársam elhitte. Persze én nem, mert nekem a szüleim Tanúk, és én is szeretnék majd az lenni. De hihetettlenek tartom, hogy rajtam kivű

l szinte mindenki elhitte ezt a sületlenséget. Persze beszéltünkróla otthon is, csak kiváncsi vagyok, hogy az itteni Tanúk miféle okoságot tudnak még mondani.



2014. nov. 29. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem igaz,amit írsz csak jön a szeretet ünnepe.
2014. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim válasza:
76%
elég baj az, hogy Jehova (Sehova) tanúja vagy
2014. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
82%
Meselj nekem a dinoszauroszok szereperol a Bibliaban kerdezo..
2014. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
Biológus vagyok, van kérdés?
2014. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
86%

Csak azt nevezheted sületlenségnek, amit te magad észérvekkel meg tudsz cáfolni.

Én azt mondom, hogy még fiatal vagy és a világnézeted akár gyökeresen is átalakulhat a későbbiekben.Minden ember számára fontos hogy nyitott legyen dolgokra és ne zárkózzon el valamitől, ami elsőre nem illik bele a világképébe(nem feltétlenül a kérdés tárgyára gondolok most), számodra pedig elengedhetetlen, mert még semmit sem tapasztaltál.Nem állhatsz le az első dolognál, ami megtetszik, hogy aztán csípőből mindent elutasíts, ami ellenkezik azzal.

Ennél sokkal nyitottabbnak kell lenned.Vedd figyelembe az összes lehetőséget, mert soknak van létjogosultsága.

2014. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
12%

ha szeretnél Tanú lenni akkor továbbra is maradj meg az egészséges tanitás mellett amiben a szüleid is részesülnek.

Természetesen nem a szüleid miatt kell Tanúnak lenned, hanem saját meggyőződésből,


milyen "okosságot" tudnánk mondani?

ugyan azt amit Te is és a szüleid is tanulunk erről egységes Tanitás folyik 239 országban nincs különbség,


De valamiért mint ha némi iróniát éreznék a szavaidban.

2014. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
Te nem szereted a Jurassic Parkot? Nekem az anno a kedvenc filmem volt! :)
2014. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
0%

Luc...:D nálad a pont!

Néha haragszom rád de ettől függetlenül tisztelem benned az őszinteséged.

És tisztelt kérdező,szerintem is van valami amit nem mondasz el...

De ha igaz amit írtál akkor minden bizonnyal az örtorony megadja neked a választ erre a kérdésre is.

2014. nov. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 openyoureye ***** válasza:
3%

Miért itt teszed fel a kérdéseid, nem ismered a tanuk hivatalos oldalát ahol mindent megtudhatsz róluk anélkül, hogy bárki is befolyásolna? Várj segítek, tessék:


[link]



Itt minden lényeges információ fellelhető, melyet tudni érdemes/kell róluk. Sok sikert!

2014. nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 Ozmium42 ***** válasza:
78%

Ha nem igaz az evolúció, akkor magyarázd meg ezt:


[link]


(nem hamisítvány, mert az interneten találtam)

2014. nov. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!