Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten téged is szeret?

Isten téged is szeret?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Prókátor ***** válasza:
53%
Sokan azt próbálják bemagyarázni, hogy igen. De én úgy veszem észre, hogy engem nagyon utál, vagy csak szivatni szeret, de azt nagyon!
2014. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. És nem értem, hogy miért?
2014. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Na igen.

Ha én így szeretném a gyerekem, már meghalt volna.

2014. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ozmium42 ***** válasza:
68%
Nem tudom. Úgy tűnik, hogy nem, hiszen hosszan sorolja, hogy milyennek kellene lennem, és milyen nem vagyok, és hogy majd megöl emiatt. Nem emberi fogalmak szerinti szeretet ez, az biztos.
2014. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

igen mindenkit.


Mert a váltsága mindenkinek szól

és aki él ezzel a lehetőséggel, az nem találja nehéznek, hogy Isten irányadó mértékei szerint éljen.

2014. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon!


De ez nem abban nyilvánul meg,hogy én felsorolom a vágyaimat mint egy akaratos gyermek,ő meg mindent azonnal teljesíti.

2014. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Nézőpont kérdése. Ha Isten alatt a Jahve néven emlegetett szadista entitást illetjük, akkor ő önmagán kívül nem szeret senkit.
2014. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezö


maga a fogalom "Isten" nagyon széleskörü.


Az emberek rengeteg istent imádtak és imádnak ma is . A történelemböl közismert az egyiptomian Ra istene, a görögök Zeusza, az aztékok kegyetlen istene....


Ma is sok istent imádanak az emberek. És még eküszik is mindenki a magáérá, hogy csak az az egyedüli igaz Isten, akit ö imád. Pál apostol ezt mondta: "Sok isten és sok úr van....."


Most kedves kérdezö melyik Istenre gondolsz?

2014. dec. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha igen, az érzés nem kölcsönös.
2014. dec. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!