Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet megőrizni a...

Hogyan lehet megőrizni a szüzességem házasságig, ha a hormonjaim nem bírnak magukkal?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és bár nem hívő családból származom, mégis úgy döntöttem, házasság után szeretnék csak szexelni.

Mégis itt vagyok 18 évesen, és sokszor vannak pajzán gondolataim, már egy-egy vonzó testrésztől is izgalomba jövök, nem tudom, mi lesz velem, ha már lesz párom, és esetleg hozzámér...


2014. dec. 26. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

van terajtad is több testnyílás,és ne azt használjátok,amit épen akarsz hagyni,hanem egy másikat,

(kicsit körülményesre sikerültem,de gondolom tudsz követni)

2014. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Miért döntöttél így?

Lehet, hogy aki amúgy majd álmaid pasija lesz, azzal az ágyban egyáltalán nem érzed majd jól magad, mert mások lesznek az igényeitek, aztán akkor meg mi lesz? Beletörődsz vagy elválsz.

Úgy is mondhatnám, hogy "a puding próbája az evés".

A házasság meg jóformán csak egy papír, nem attól lesztek egy pár.

2014. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt sem akarom, hogy emiatt majd a párom kényszerítve érezze magát a háasságkötésre, mert semmi ilyen gondolat nincs bennem, nem vagyok az a típusú nő, akinek a házasság az életcélja. :(
2014. dec. 26. 16:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy előfordulhat olyan, hogy nem illünk össze az ágyban, ezt a kockázatot vállalom, nem is ez most a probléma.
2014. dec. 26. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Most már végképp nem értelek. Minek várnál addig, ha amúgy nem is akarsz megházasodni? Még ha frigid lennél, akkor megértenélek, de nem vagy az, mert már most viszket odalenn, ha érted mire gondolok. Ez egy nagy baromság.
2014. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy én sem értem magamat. Szeretnék majd megháasodni, de csak akkor, ha a párom is akarja, azaz nem éb akarom kierőszakolni, hanem hagyom, hogy ő döntsön.

Ha lehet, inkább keresztényektől várnék tanácsot.

2014. dec. 26. 17:00
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Adott esetben majd eldöntöd, hogy a hormonjaid uralkodjanak rajtad, vagy az eszed a hormonjaidon.
2014. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Próbálod kikerülni a kérdést, pedig a te kérdésedre is azon keresztül lehet válaszolni.

Szóval: Miért döntöttél így? Mi a célod ezzel?

Ha ezekre válaszolni tudsz, az egyben válasz lesz a "hogyan" kérdésre is.


Amit eddig leírtál, azok alapján én sem látok rációt a döntésedben.

Egy kis segítség: A házasság előtti szex nem azonos a paráznasággal. Ha a pároddal testi örömöket adtok egymásnak, az nem elítélendő, ha önzetlenül teszitek, és ragaszkodtok a másik személyéhez.

2014. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Keresztény szemszögből helyes és bölcs a döntésed, bár az lenne az igazi, ha a fiút is ez vezérelné. A mai világ úgysem érti meg ennek a szépségét és egészségét, hiába is magyarázza nekik az ember, őket csak a test vezérli, nem ismernek mást.

Viszont ha nem hiszel Istenben, akkor ő nem tud segiteni. A magad erejében pedig ne bízz, mert ha Jézus nincs melletted, akkor az ördög könyvedén lenyom.

2014. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

A testedet Te uralod irányitod, nem forditva.

ezt a következő vers erre nagyon is rá világit:


(Kolosszé 3:5) 5 Öljétek meg azért földi testtagjaitokat a paráznaság, a tisztátalanság, a nemi vágyakozás, a káros kívánság és a mohóság dolgában, ami bálványimádás.


Isten nem kér lehetetlent,

2014. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!