Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem érti meg Isten hogy...

Miért nem érti meg Isten hogy mások bűnös, kapzsi rosszdöntéseit nem az ártatlanokon kéne megbosszulnia?!

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 18:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem létezik.
2015. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
18%

Hogy merészelsz bármit is számon kérni rajta?

Azt bosszul meg és úgy bosszul meg, amit és ahogy csak akar.

Még azt is megbosszulhatja, ami meg sem történt.

Akár a bűnösöket futni hagyhatja és az ártatlanokon bosszulhat meg mindent... ahogy egyébként sokszor volt már az életben.

Vagy te úgy gondolod, hogy felülbírálod őt?

2015. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
48%
Ez elsősorban nem bosszú, hanem az az egyetemes és ősi TÖRVÉNY, melyet ma is, a legtöbb ember figyelmen kívül hagy, vagy legalábbis nem kellő súllyal vesz számításba: ez a kauzalitás törvénye, vagyis magyarul az ok-okozat törvénye. Sajnos a legtöbb ember (a legtöbb hívő is!) nem szereti ennek az igazságnak a szigorú valóságosságát elfogadni, inkább Istenre dühösködik, pedig hát éppen az ember tehet a legtöbb bajáról!
2015. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
52%
Talán azért nem érti, mert nem is létezik? Csak egy feltevés, akárcsak az, hogy létezik.
2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Az ember tehet másik ember rossz döntésének következményeiről??Értem...vagy nem ...és igazságosnak lett mondva??

Ez olyan te lopsz engem büntetnek..

2015. jan. 19. 20:01
 6/43 Peter__Griffin ***** válasza:
44%
Mekkora egy szemétláda! De nyugi, felhívom és elbeszélgetek vele. Ha nem fejezi ezt be, fel küldök neki 1-2 panzerfaustot.
2015. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Pietrosol ***** válasza:
28%

Szia!


Le tudnád vezetni ezt a megtapasztalásodat(?), hogy miképp megy ez végbe?

2015. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 almaspite567 válasza:
5%
Isten nem bosszul meg semmit. Amit tesz azert teszi mert terve van veled. Lehet, hogy most ugy gondolod rossz az ami tortent, de lehet hogy ha nem tortent volna meg veled ez, akkor mas tortent volna, ami rosszabb. Lehet hogy egy kicsit zavarosan fogalmaztam, de remelem erted a lenyeget.
2015. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Lekötelezel:D

Üzenem neki küldjön le egy férjet is!!

2015. jan. 19. 20:12
 10/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm pite,de itt már annyi baj van,hogy általánosságban kérdeztem...:)
2015. jan. 19. 20:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!