Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek létezik a Gonosz?...

Szerintetek létezik a Gonosz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Római katolikus vallású vagyok 22 éves. Rendszeresen járok templomba és rendesen gyakorlom a vallásomat!

Tudni kell,hogy 17 éves koromban összejöttem egy lánnyal ő 15 éves volt... Gyerek,kamasz szerelemként indult de olyan szinten egymáshoz nőttünk,hogy teltek múltak az évek és gond nélkül haladt kapcsolatunk! Rettentően egymásba szerettünk és szinte úgy tűnt,hogy szétválaszthatatlanok vagyunk,már örökre együtt maradunk!


Ebben a boldog kapcsolatban éltem három és fél évig amikor váratlan fordulat következett és karácsonykor szakított velem!

El nem hiszi senki,hogy bennem akkora törést okozott,hogy szerintem még évek kellenek hogy feldolgozzam elvesztését!

A kapcsolatunkban nem volt semmi az égegyadta világon tényleg semmi probléma! Soha nem veszekedtünk nem vitatkoztunk mindent együtt közös erővel csináltunk!

Szakításkor úgy viselkedett velem,hogy sírtam folyamatosan,hogy ez nem lehet ő és nem tudom elképzelni,hogy ezt saját akaratából csinálja! Eszméletlenül le voltam döbbenve és nem tudtam elhinni! Teljesen lekezelőként viselkedett velem pedig az élete voltam és tényleg ez hihetetlen számomra! Soha nem néztem volna ki belőle,hogy pont karácsonykor fog eldobni magától mikor egy olyan rendes normális okos lány és a családja is normális,akkor tegye ezt a lépést meg!

Első éves a jogi egyetemen és most vizsgázik folyamatosan,hatalmas teher van rajta. Írtam neki egy levelet,hogy én ebben nem tudok belenyugodni,hogy így lett vége. Rá 3-4 nappal kaptam egy üzenetet tőle és amire a legjobban felfigyeltem az ez volt a szövegben...


" Igazabol van bennem most valami ördög vagy nemtudom mit miért teszek "


Aztán egyből arra gondoltam,hogy lehetséges,hogy ezt a fordulatot ami benne történt egy gonosz teszi!

Szerintetek befolyásolhatja valami ilyen vagy csak élni szeretne fiatalként és nem lekötni magát?


Tegnap váltottunk 2 email üzenetet és tök normális volt ma írtam neki és már megint olyan furcsán viselkedett mint ha nem is ő írta volna az üzenetet!


2015. jan. 20. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
20 eves korara az emberben beindulnak a hormonok. Lehet hogy rajott, nem akar egy szentfazekkal 25 eves koraig szuzessegben elni, es vegre ki akarja probalni milyen az elet...
2015. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzá írni,hogy vallásos vagyok viszont nem annyira,hogy minden parancsot megtartsak!

Mint például azt sem,hogy szüzességben éltünk! Ebben a kapcsolatban minden volt ami egy kapcsolatban lehet!

2015. jan. 20. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vagy vak vagy, vagy halálos beteg, vagy megfenyegették.
2015. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lennék vak ? hogy nem vettem észre valamit ? Vagy halálos beteg ? Nincs semmi bajom! Most már miután elhagyott emiatt vagyok halálos beteg.
2015. jan. 20. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy teltek a napjaitok együtt?

Milyen gyakran találkoztatok?

Szakítás előtt mikor beszéltetek utoljára?

Milyen szöveggel lett vége?

2015. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, csak emberek.


Az pedig, hogy nem tartod be minden parancsolatot, miért történik? Nincs kedved? Nem kötelező? Nincs következménye? Többit miért tartod be? Te döntöd el mit kell és mit nem?

2015. jan. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem vagy kíváncsi az igazságra ne olvasd tovább a válaszom...


A csajt az elkövetkező pár évben boldog,boldogtalan meg fogja kú.ni.Nem azért mert ilyen,hanem azért,mert teledumálták a fejét (pl. új környezete) és keresni fogja az "igazit".Persze nem fogja megtalálni,mert ilyen nincs.A szőke herceg a fehér lovon tele stexxel,eleganciával,udvariassággal,intelligenciával,gyermekszeretettel,nagy álló tehettséggel,így egyben nem létezik.Ő még ezt nem tudja....Majd rájön pár gyerek után...Addigra Te egy befutott jóképű nemtudom mi leszel,aki után futhat,de meg nem kaphat (főleg kölyökkel a nyakában).

2015. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szp72 ***** válasza:
Természetesen létezik Gonosz, s természetesen meg lehet bolondulni is. Ha azt mondja, valami gonosz van benne, akkor könnyen lehet, hogy úgy is van. Én azt hiszem komolyan kellene venni végre a hitedet. Aki félvárról veszi Jézust, az Jézus szavai szerint károsabb, mint ha egyáltalán nem hinne benne. Légy hideg vagy meleg, de ne langyos, mert azt kiköpi.
2015. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!