Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik valóban gonosz vallás?

Létezik valóban gonosz vallás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nekem nagyon úgy tűnik, hogy a sátánizmus sem ilyen. Ott is a sátán a jó (vagy legalábbis nem rossz). Szóval van egyáltalán olyan vallás, ami bevallottan valami rosszra tör? :D Vagy gonosz vallás = nem az én vallásom?

2013. jan. 21. 18:12
1 2 3
 1/24 hollófernyiges ***** válasza:
65%
Tlaloc papjai gyerekek lenyúzott bőrébe öltöztek, az elég gonosz? Bár az aztékok is csak jót akartak a szívkitépésekkel, a világot akarták megmenteni a pusztulástól.
2013. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 poet1 ***** válasza:
79%

Én sátánista voltam. Három ága létezik: luciferánusok (szerintük az ördög jó nem Isten)

crawleyta sátánisták (tudatosan követik az ördögöt,de inkább rituálekban és orgiákban,bizarr szertartásokon keresztül)

fekete sátánisták

(a legradikálisabb ág, ténylegesen a gonoszság és a pusztítás,bosszú miatt követik az ördögöt,pont azért,mert tudják hogy gonosz és ártani akarnak. Ennél a fajtánál nem ritka az öngyilkosság, az emberáldozat sem)

2013. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

Szervusz.

Jézus nem hozott létre vallásokat, nem nevezte meg, hogy kik az igaz keresztények ilyen szavakkal, hogy: Katolikus, Református, Ortodox, Adventista, stb


Jézus szerint :

(Máté 7:22, 23) 22 Sokan mondják majd nekem azon a napon: »Uram, Uram, nemde prófétáltunk a te nevedben, démonokat űztünk ki a te nevedben, és sok hatalmas cselekedetet vittünk véghez a te nevedben?« 23 De én akkor megvallom nekik: Soha nem ismertelek titeket! Távozzatok tőlem, ti, akik törvénytelenséget műveltek!


Nos itt Jézus elismeri, hogy lesznek emberek, meg vallások, akik az Ő nevében tesznek dolgokat.

az utolsó mondat szerint nem kérte ezeket amiket tesznek.

ezért törvénytelennek, rossznak nevezi ezeket.

Kik teszik azt amit Jézus mondott, az előtte levő vers adja meg a választ:


(Máté 7:21) 21 Nem mindenki fog bemenni az egek királyságába, aki azt mondja nekem: »Uram, Uram«, hanem az, aki cselekszi égi Atyám akaratát.


Tenni kell az Atyja akaratát, az lesz részese Jézus országának, királyságának.Mi az Atya akarata.

Sok minden de egyebek között:


(1Timóteusz 2:3, 4) 3 Ez jó és elfogadható a mi Megmentőnk, Isten szemében, 4 akinek az az akarata, hogy mindenfajta ember megmentésben részesüljön, és az igazság pontos ismeretére jusson. . .


Milyen érdekes Jézus ugyan erről beszélt amikor ezt mondta a Főpapi imájában:


(János 17:3) 3 Az pedig az örök élet, hogy ismeretet szerezzenek rólad, az egyedüli igaz Istenről, és arról, akit elküldtél, Jézus Krisztusról.

Tehát az örök élet az: két személy megismerése, A Teremtőé, és a fiáé Jézusé

De hogyan lehet Őket megismerni?

Mivel a Biblia ír róluk tulajdonságairól, tetteikről, gondolkodás módjukról,elvárásaikról, ezért a bibliát kell alaposan át tanulmányozni, hogy mind a két személyt megismerhessük.

az hogy valakinek ismerem a nevét, még nem biztos, hogy mindent tudok róla.

Hát még amikor a nevét sem tudom...

2013. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az orgiák miatt utánanéztem a crawleyta sátánistáknak, de semmit nem találtam róluk. Biztos van ilyen?
2013. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 poet1 ***** válasza:
86%
Utolsó,direkt írtam így,ez a fickó egyik neve. Van modernebb is,de nem akarom h a tűzzel játsz. Én a 3. Legszűkebb csoport tagja voltam. Ami ott folyik,arról meg pláne nem találsz semmit,csak néhány általánoságot. Meghalt vki miattam és majdnem én is. Fogalmad sincs milyen erök fognak uralni,ha beleesel. Engem Isten mentett meg,mert megőrjítettek az erők. Ne játsz a tűzzel!
2013. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Én csak sátánista orgiákra akarok maszturbálni, abba remélem nem hal meg senki, maximum a haploid kicsikéim száradnak ki a zsepiben.

Szerencsére a google-t nem bírod átverni, tudom mit kell keresni.


Amúgy hogy öltél meg egy embert?

2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

Hát csatlakozom Pietl válaszához.


A démonok, iszonyúan szeretik a szadista dolgokat, Sátánnal együtt, ha valakinek van esze az messzire kikerüli ezeket az embereket akik velük vannak kapcsolatban.

emlékezz csak amikor Jézus meg gyógyított egy démonoktól megszállt férfit, aki a hatásukra össze vissza vagdosta magát, őrjöngött, és sok egyéb iszonyatos dolgokat művelt.

amikor Jézus kiűzte az emberből, a Démonok könyörögtek Jézusnak, hogy ne pusztítsa el őket, hanem engedje meg hogy a helyi disznó csordába menjenek bele.


Jézus megengedte, azok meg a disznókat bele zavarták a szakadékba,és mindegyik állat szörnyet halt.

Ezt élvezik...

Jó lesz ha nem húzol újat velük, mert nem kerülsz ki épen, de lehet hogy élve sem.

De csak csináld mi figyelmeztettünk.

2013. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 poet1 ***** válasza:
100%
A googlet valóban nem,de azt hiszed a fejemre ejtettek és írok vmi használható támpontot? Tévedsz. Persze ha agresszíven keresed biztos megtalálod. Erre akarsz maszturbálni? Erőt adsz a démonoknak,de ha be akarsz dilizni! Kérdésedre válaszolva: Nem publikus!
2013. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

A démonok gyilkosok!


Sátán és a démonai mindig is kegyetlenek és nagyon veszélyesek voltak. Egykor régen Sátán megölte a hűséges Jób állatállományát és szolgáit.

Azután megölte tíz gyermekét úgy, hogy „egy nagy szél” által lerombolta a házat, amelyben tartózkodtak. Mindezek után Sátán „rosszindulatú kelésekkel sújtotta Jóbot a talpától a feje tetejéig” (Jób 1:7–19; 2:7).

Jézus idejében a démonok egyeseket megnémítottak és megvakítottak (Máté 9:32, 33; 12:22). Az egyik férfit megkínozták és arra kényszerítették, hogy kövekkel vagdossa magát (Márk 5:5). Egy fiúnál előidézték, hogy kiáltozzon, a földre vetették és „görcsös rángatózást okoztak neki” (Lukács 9:42).


A világ minden részéről származó tapasztalatok a kegyetlenségükről tanúskodnak. Egyes személyeket betegséggel sújtanak, másokat éjszaka zaklatnak, megfosztják őket az alvástól vagy szörnyű álmokat láttatnak velük. Másokat szexuális téren vezetnek tévutakra. Ismét másokat az őrületbe, gyilkosságba vagy öngyilkosságba kergetnek.


A Suriname-ban élő Lintina elmondja, hogy egy démon vagy gonosz szellem a családjának 16 tagját ölte meg és őt 18 éven keresztül testileg és elmebelileg kínozta. Közvetlen személyes tapasztalata alapján állítja, hogy a démonok „élvezetet találnak ellenállást tanúsító áldozataik halálig tartó kínzásában”.


Nos Jó lesz ha gondolkodol....

Ha már egy kicsit is normálisnak tartod magad...

2013. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Nyilvánvaló, hogy a démonok valamiféle természetellenes szadista élvezetet találnak abban, hogy hústestből álló teremtményekbe bújjanak. Amikor Jézus megengedi, hogy a disznókba menjenek, mind a 2000 disznó hanyatt-homlok átrohan a parti sziklafalon és a tengerbe zuhan.
2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!