Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Ákos: Én nem kérek mást című dala közelebb hozott Istenhez?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a dalt, az tudja miről beszélek. Hazafelé tartottam autóval és ez a dal szólt, és ahogy néztem a tájat a dal közben, egy nagy rét következett és szabályszerűen megborzongtam, éreztem Istent, ahogy szólt a zene, és a szöveg. Köszi a válaszokat!

2015. jan. 25. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
A szám címe "Igazán".
2015. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást, most már megtanulom, de szerintem nem ez a lényeg. Azért írtam részletet belőle, hogy ráismerjenek.
2015. jan. 25. 19:57
 3/8 Tamás321 ***** válasza:
Az utolsó hangos dal se semmi.
2015. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ákos mindig Istenről, Jézusról és a megváltásról énekel. De sokan nem értik. Olvasd el a többi dalszövegét is. A munkáján pedig látványosan áldás van.
2015. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 26. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Érzésre felismerni Istent úgy, hogy nem tudod, milyen érzésre felismerni Istent.
2015. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A zene nagyon hat az érzésekre.

Neked volt egy érzésed, amit így értelmeztél.

Aztán ez az értelmezés vagy igaz - vagy nem. Érzésről ezt nem lehet megmondani.

2015. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez örvendetes dolog, akkor ismerd meg jobban a kereszténységet, olvasd el pl. az Újszövetséget! Alap dolog megismerni.
2015. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!