Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mióta vannak itt ennyire...

Mióta vannak itt ennyire agresszív emberek?

Figyelt kérdés
Észrevettem,h lassan ez az oldal se ér semmit.Azt már megszokhattuk,h a normális válaszokat lepontozzák,de azért az,h annak ellenére,h azt se tudja ki vagyok,leanalfabétázik engem és feltételezi h könyv nem volt sűrűn a kezemben csak azért,mert hogy helyett h-t írok...szegény nem hallott a netes nyelvről,dehát ez van...előttem a kedves kérdezőt cseszegette.Az ilyen idióta primitív emberek olyan időmilliomosok,h csak azért járnak ide,h mindenbe belekössenek,de a kérdésre egy értelmes válaszuk nincs...csupán ez nem jut el az agycsökevényükig,aztán adják itt a "nagyembert".Ilyenkor azért elkeserítő mennyi hülye,rosszindulatú ember van...
2010. febr. 8. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

És ez miért vallás téma? :D

Na tessék, itt egy rosszindulató szemét ember. :)

2010. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd...otthon semmibe veszik,melohelyen lealazzak,utcan fellokik.Megis hol elje ki magat?
2010. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Kis emberek nagy orome.
2010. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bocs,késő van :S nem a vallásba akart kerülni.Na mind1,a lényeg ugyanaz...
2010. febr. 8. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
A te duzzogásod mitől jobb egy egyszerű kötekedés miatt?
2010. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem duzzogok.Egyszerűen szerintem ez az oldal jó ötlet és idegesítő,h itt semmi nem működhet normálisan.
2010. febr. 8. 23:21
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Dehogynem. Sőt hisztizel, ha jobban megnézem a kérdést. Minek ez a cirkusz egy egy helyesírásba belekötő válasz miatt? Ez legyen a legnagyobb sérelmed.
2010. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem,ez csak a hab a tortán.Hülyeség lett ez az egész oldal.Engem aztán nem érdekel,magasról teszek rá,csak egy pl volt,de az ugyanúgy idegesít amikor tanult emberek,akiken látszik,h értik,válaszolnak(pl eü témában)aztán jönnek az okosok akik persze kisujjból jobban tudják...részemről a vitát lezártam.
2010. febr. 8. 23:43
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen az ember a Biblia szerint. Jóra képtelen. Magát mindenki jónak tartja, de a Biblia azt tanítja: ne a saját szád dicsérjen téged. Lehet szidni a Bibliát, meg hogy emberek írták, de akkor miért ismer téged és minden más embert sokkal jobban, mint te saját magadat?



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jó helyen van itt (is) a kérdésed!

Természetesen ebből az irányból (vallás) tudok válaszolni.

Mint annyi mindenre, erre is választ kapunk a Bibliából:


Jelenések 12:12 "... jaj a földnek és a tengernek, mert leszállt hozzátok az ördög nagy haraggal, mivel tudja, hogy kevés ideje van".

2Timóteus 3:1-4 "Azt pedig tudd meg, hogy az utolsó napokban nehéz idők jönnek:

Az emberek ugyanis önzők, pénzsóvárak lesznek, dicsekvők, gőgösek, istenkáromlók, szüleikkel szemben engedetlenek, hálátlanok, szentségtelenek; szeretetlenek, kérlelhetetlenek, rágalmazók, mértéktelenek, féktelenek, jóra nem hajlandók,

árulók, vakmerők, felfuvalkodottak, akik inkább az élvezeteket szeretik, mint az Istent."


A világunk elindult valahonnan és tart valami felé, hogy mi felé, azt lehet tudni, de az időket nem. Ezt csak Isten tudja, de a sok jelből, amit kaptunk, tudhatjuk, hogy az utolsó időkben élünk, aminek (sajnos) egyik 'eleme', hogy az emberek (többek közt) agresszívekké válnak.

2010. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!