Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek, mi is az a...

Szerintetek, mi is az a paraznasag? Hazassag elotti szexualis elet vagy a megcsalas? Sok fiatal nem erti mi is az a paraznasag. Mert ugyebar a paraznasag bun! Tehat vegul is mi a paraznasag?

Figyelt kérdés
Elnezest kerek,hogy nem hasznalok ekezeteket,de sajnos most nem lehetseges...Komoly valaszokat varok!
2010. febr. 13. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehetséges ékezeteket használni? Izraelből provokálsz?
2010. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Paráznaságnak a Biblia minden házasságon kívüli szexuális kapcsolatot nevez, ami egy férfi és egy nő között zajlik. Az azonos neműek közötti szexuális érintkezést még ennél is súlyosabbnak tartja, az fajtalankodás.


A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
És a fajtalan erotika (állatokkal létesített szexuális kapcsolat) minek számít? Remélem nem bűn.
2010. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Biztos ötezer évvel ezelőtt ez volt a menő, hogy a metéltfaszúak ne szaporodjanak túl a homokbuckák mélyén és ne dugják végig a falut, de ez paráználkodás "definíció" mára már holtfölösleges képmutatássá silányult.

Parázna az, aki fűvel-fával, csupán azért, mert miért ne alapon b*szik.

2010. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
és ha én szeretem-kívánom a barátomat,de nem akarok férjhez menni,csak azért ne legyek Vele,mert nem vagyunk házasok? Szerintem Isten nem várja ezt tőlünk.
2010. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Legyél vele, csak tudd, ez Isten akaratával ellentétes. Ne várd rá az áldást!



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

"Legyél vele, csak tudd, ez Isten akaratával ellentétes. Ne várd rá az áldást"


2010-et írunk ha nem vetted volna észre! Az áldást nem lehet élvezni! Az életet kell!

2010. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem az értéssel van a baj. Értem én, hogy mi a paráznaság, csak nem érdekel. Ez olyan, mint a disznóhús... Régen nem tudták tárolni úgy, hogy ne rohadjon meg ezért betiltották.

4000 éve mit csinált volna egy egyedülálló nő 6 gyerekkel az éhenhaláson kívül? Ezzel szerintem a nőket védték anno, de ma már meg tudjuk oldani, hogy ne legyen gyerek a dologból, innentől kezdve értelmét vesztette.

2010. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

"Legyél vele, csak tudd, ez Isten akaratával ellentétes."


Nem. Ez a hozzád hasonló szektások akaratával ellentétes.

2010. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok szektás, nem ítélek el senkit, aki nem ért velem egyet, azt meg sehol egyetlen szóval se mondtam, hogy bárkinél különb lennék. Az tény, hogy a Bibliát Isten kijelentésének tartom, és igyekszem legjobb tudásom és képességem szerint képviselni. Valóban 2010-et írunk. Fantasztikusan fejlett a társadalmunk, csodálom politikai és gazdasági életünk vezetőinek fejlett erkölcsi érzékét, leborulok a harmónia előtt ami a mai magyar családokat jellemzi, áhítattal nézem, ahogy a diákok ma szeretnek tanulni, és a tanáraikkal szembeni tisztelet lenyűgöz. Csak azt mond meg, miért van a többi kategóriában az a sok kétségbe esett ember? Miért nem boldogok, hogy egy ilyen fejlett és tökéletes világban élhetnek 2010-ben?



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!