Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Voltak olyan dolgaim az...

Voltak olyan dolgaim az életben ( paráznaság) amit meg akartam tagadni, pár napig sikerült is. De aztán nem bírtam ki és tudtam hogy ez bűn Isten előtt. Van esélyem megbocsájtásra?

Figyelt kérdés
A halálos bűn olyan súlyos dologban elkövetett bűn, amit az ember teljes tudatossággal és megfontolt beleegyezéssel követ el, azaz tudatában volt a cselekedet bűnös jellegének, és azt szándékosan követte el = akkor ezek szerint semmi esélyem nincs megbocsájtásra??? :(
2011. júl. 3. 14:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Vagy a paráznaság túl nagy bűn


A,úgy rosszul írtam, nem vagyok benne biztos mert van ahol azt irják hogy nem bűn a szex oldalak, meg a maszturbáció

2011. júl. 3. 14:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a meghatározás a bűn meghatározása nem a halálos bűné, mi legalábbis így tanultuk régen hittanon!
2011. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon bánom amit tettem... Van esélyem még akkor bocsánatra ?
2011. júl. 3. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Isten nem attól fog szeretni, hogy minden jót és emberi szükségletet megtagadsz magadtól. Nyugodtan szeretkezz a pároddal, ha akarjátok. A mai világban meg ez legyen a legnagyobb bűnöd, hogy együtt vagy azzal akit szeretsz.
2011. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De én tudtam hogy ez rossz dolog , és nagyon bánom. Van esélyem megbocsátásra ?
2011. júl. 3. 14:42
 6/14 anonim ***** válasza:
A maszturbációval kapcsolatban az egyik haverom aranyköpése jut eszembe: Ha Isten nem akarná, hogy csináljuk, akkor rövidebb kézzel teremtette volna meg az embert, hogy ne érjük el. Szerintem van benne valami igazság.
2011. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Egy álszent vagy , paráználkodni jól esett, de most meg tagadnád. Gratulálok. Vagy cserélj vallást, olyanra, ahol dughatsz, vagy ne dugj, de ne álszenteskedj.
2011. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:48


Na ez alapigazság!

2011. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nincs esélyed a megbocsájtásra,amíg mástól várod a választ,és nem hiszel benne,hogy megbocsájt neked Isten.
2011. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bánod? Akkor csak egyszerűen kérj bocsánatot Tőle. Megbocsájt, megígérte. Hű és igaz Ő, megtartja, amit ígért. Ne félj! Ő a Szeretet és Irgalom.
2011. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!